Anne isyan etti! ‘Ona bunu nasıl yaptınız?’

Edirne’de bir adam 8 yaşındaki çocuğa bonzai içirdi. Küçük çocuk tedavi olduğu hastaneden taburcu edildi.

Edirne’nin Keşan ilçesinde, sentetik uyuşturucu bonzai kullandığı iddiasıyla hastaneye kaldırılan 8 yaşındaki çocuk taburcu oldu. Annesinin kucağında olayı anlatan küçük çocuk, bir adamın kendisine bonzai içirdiğini söyledi.

Olay, Edirne’nin Keşan ilçesi Yenimescit Mahallesi Gedik Sokak’ta meydana geldi. 8 yaşındaki C.C.K mahallede bulunan metruk bir evde uyuşturucu madde bonzai içtiği gerekçesiyle önce Keşan Devlet Hastanesine ardından Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Her ihtimale karşı müşahede altına alınan C.C.K bugün kaldığı hastaneden taburcu olarak annesine kavuştu.

Hastanede annesinin kucağında olayı anlatan C.C.K. bir adamın kendisine bonzai içirdiğini söyledi. C.C.K “Elini ağzına götürerek üfleyip ‘böyle iç’ dedi” diye konuştu. Taburcu olduğu için mutlu olduğu gözlerinden okunan C.C.K’nin gülümsemeleri anne ve teyzesini de mutlu etti.

“MAHALLE ORTAMINDA SATIYORLAR”

Çocuğunun taburcu olmasına sevinen anne Kezban K., uyuşturucu madde satanlarına sitemlerini dile getirerek, “Artık bu bonzaiye son verilmesini istiyoruz. Keşan’ımız artık çığrından çıktı. Mahalle ortalarında satıyorlar. Bugün bana yarın onların da çocuklarına. Satanların evleri yansın kül olsunlar, Allah onların belasını versin” dedi.

C.C.K’nin hastaneden çıkarken ilk işi küçük kardeşini arayarak hastaneden çıkıp eve geleceğini söylemek oldu. (Sabah)

 

İlginizi Çekebilir

‘Sahte avukat’ avukatları bile dolandırmış!

Antalya’da “sahte avukat” olduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan tutuklu sanığın, avukatları müvekkil bulma, çok sayıda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir