Bağcılar’da baba cinneti: 6 ölü

Bağcılar’da cinnet sonucu meydana gelen olayda hayatını kaybedenlerin sayısı 6’ya yükseldi.

Olayın ardından ağır yaralı olarak Özel İstanbul Medicine Hospital’e kaldırılan Abidin Sargık (5), yapılan ilk müdahalenin ardından Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Başına 2 kurşun isabet eden 5 yaşındaki çocuk, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Böylece olayda yaşamını yitirenlerin sayısı 6’ya yükselmiş oldu.

Barbaros Mahallesi 6/2 Sokak’taki 4 katlı binanın en üst katında, henüz belirlenemeyen bir nedenle cinnet getiren baba Engin Sargık’ın (36) silahla ateş açması sonucu, çocukları Suzan (18), Sevda (15) ve Salih Sargık (17) ile kardeşi Bayram Sargık olay yerinde hayatını kaybetmiş, eşi Sacide Sargık (38) ile diğer çocukları Ercan, (9) Gülcan, (14) Abidin ve Erhan Sargık (8) ağır yaralanmıştı.

Engin Sargık, daha sonra aynı silahla kendisini vurarak, ağır yaralı şekilde diğer yaralılarla birlikte hastaneye kaldırılmıştı.

Hastaneye kaldırılan yaralılardan Gülcan Sargık Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne hayatını kaybetmişti.

Anne Sacide Sargık İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çocuklar Ercan ve Erhan Sargık Bağcılar Özel Safa Hastanesi, baba Engin Sargık (36) ise Özel Avcılar Anadolu Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü ve hayati tehlikelerinin devam ettiği belirtildi.

İlginizi Çekebilir

“Millet ders verdi; iftiraya, karalamaya dur dedi!”

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, 24 Haziran seçimleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Bugün ders verdi millet. ‘Yeter ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir