Ünlü oyuncunun kırkı çıkar çıkmaz, dansözlü eğlence verdi

Oyuncu Arda Öziri, 27 Mayıs’ta evine dönmek üzere motosikletiyle yola çıkmış, 03.30’da kaza yaparak hayatını kaybetmişti. Eski sevgili Vildan Örnek, Arda Öziri’nin ölümünden 40 gün sonra doğum gününü kutladı. Örnek, dansözle doğum gününü kutlarken, partiye Öziri’nin en yakın arkadaşları da katıldı. Öziri’nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak’tan tepki gecikmedi.

Oyuncu Arda Öziri, 27 Mayıs’ta geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.

Öziri’nin 6 yıllık sevgilisi Vildan Örnek, acısını sosyal medya hesabında paylaştığı “Eşim, dostum, arkadaşım, sırdaşım ne çok şey oldun hayatımda. Hayatıma girdiğin ilk günden beri (27.05.2012) şimdi tam 6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni. Acımın tarifi olamaz. Sen babana kavuştun, bir gün biz de sana kavuşacağız. Hayatıma kattıkların için sana binlerce kez teşekkür ederim güzel insan…#ardaöziri” satırları ile dile getirmişti.

 

 

40 GÜN SONRA EĞLENCE

Vildan Örnek, önceki akşam yeni yaşını kutladı.Eski sevgilinin, Arda Öziri’nin ölümünden 40 gün sonra organize ettiği dansözlü doğum günü partisi, tepki çekti.

Parti fotoğraflarını sayfasında paylaşan Arda Öziri’nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak, altına şu notu düştü:

“Bu fotoğrafta gördükleriniz Arda’nın kız arkadaşı ve en yakın gördüğü dostları… Ben bu adamın kırkının duasını dün yapmışken, maalesef sevgilisi çalgılı doğum gününü kutluyor. Vildancığım! Her sene doğum günün oluyor, bari biraz daha sade yapsaydın. Olan gerçekten ölene oluyormuş. Hepinize yazıklar olsun. Hepinizi siliyorum, hayatınızda başarılar diliyorum. Umarım ömrünüz uzun olur”

İlginizi Çekebilir

Özel Teknoloji Fen Okulları EDK2019’da!

Yenilikçi eğitimleriyle adından söz ettiren Özel Teknoloji Fen Okulları “Benim Su Roketim” sunumuyla İzmir’de gerçekleşen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir