Alpiş İnşaat yeni projesine başladı

 Seçkin konut ve iş merkezi projeleriyle Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Alpiş Group, projelerinin birisini bitirirken hemen yenilerine başlıyor. Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp yaptığı açıklamada, “Müjdeleyeceğimizi duyurduğumuz iki yeni projemizden birisine Balat bölgesinde başladık” dedi.

 

 

Son olarak İstanbul Caddesi üzerindeki 356 daire ile 23 işyerinden oluşan Tuana Evleri projesini 13 ay gibi kısa bir sürede bitiren Alpiş Group şimdi de yeni iki projesinden ilki olan ‘Silva Balat’ projesini daha önce tamamladığı Foresta Evleri’nin yanında başlattı.

4 adedi 4+1, 8 adedi 3+1 ve 60’ı da 2+1 daireden oluşacak toplam 72 dairelik yeni projeleri hakkında açıklamada bulunan Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, “2 bloktan oluşacak Silva Balat projemizde hedef kitle olarak yeni evliler ile çekirdek aileleri hedefledik. Önceki çalışmalarımızda olduğu gibi yine kaliteden ödün vermeden Alpiş’in adına yakışır biçimde ve titizlikle yapacağımız projemizde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, kapalı otopark gibi sosyal üniteler olacak. 10 milyon dolar tutarındaki bu projemizi 31 Aralık 2017 tarihinde bitirmeyi planlıyoruz.

Faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ettiklerini söyleyen Karaalp, kısa süre içinde 90 milyon dolarlık diğer projelerine başlayacaklarını da duyurdu.

İlginizi Çekebilir

ABD’li Senatör’den YPG açıklaması! “PKK’nın politik koludur…”

 ABD’li senatör Lindsey Graham, “YPG, PKK’nın politik koludur. PKK ile bağlantısı var. Kanıtlar açık ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir