Belediye Başkan’ı bu hareketiyle takdir topladı

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın seçildiği günden bu yana hayata geçirdiği çalışmalarla örnek olmaya ve fark yaratmaya devam ediyor.

Başkan Sargın belediye binasına gelen ve merdivenlerden çıkamayacak olan yaşlı, engelli ve hasta vatandaşların yanına inerek onların sorunlarını, istek ve dileklerini dinliyor. Vatandaşlar tarafından takdir ile karşılanan bu davranış herkese örnek olacak nitelikte.  Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Sargın “Gün boyu belediyemize birçok sorun ve dileklerini iletmek için vatandaşlarımız geliyor. Bunların arasında merdiven çıkamayacak olan, hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımız var. Mevcut belediye binamızda bu vatandaşlarımızın merdivenlerden çıkamayacağı için bizler inerek onların sorunlarını dinlemeyi daha doğru bulduk. Yeni yapacağımız belediye binamızda bu vatandaşlarımızı da göz önünde bulundurarak, ona göre inşaa edeceğiz. Bizleri bu göreve layık gören vatandaşlarımıza hizmet için elimizden geleni yapacağız. ” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Dinlenme tesisinde uyuşturucu pazarlığı! Polis oyunlarını bozdu

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri dinlenme tesislerinde uyuşturucu pazarlığı yapan şahıslara baskın düzenledi. Uyuşturucu getirdiği ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir