Bursagaz’dan 44,5 milyonluk yatırım

Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz, 2017 değerlendirmesi ve 2018 yılı stratejilerini çalışanlarıyla paylaştı. 

Bursa Crowne Plaza’da gerçekleştirilen toplantıya başarılı basketbol koçu Çetin Yılmaz da konuk konuşmacı olarak katıldı. Yarım gün süren toplantıda çalışanlara 2018 stratejileri, kampanyalar ve yatırım planları hakkında da bilgiler verildi.
Bursagaz Genel Müdürü Dr. MarkusRapp, tüm Bursa’nın doğal gazla buluşması için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi. EWE Turkey Holding Operasyondan Sorumlu Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ise Bursagaz’ın ihtişamlı bir şekilde yoluna devam edeceğine dair temennisini paylaştı.
Bursagaz’ın 2017 faaliyetleri hakkında önemli bilgiler aktaran Dr. MarkusRapp, hat uzunluğunun 5.976 kilometreden 6.229’a çıkarıldığını söyledi. 2017’yi 44,5 milyon TL’lik yatırımla kapatan Bursagaz, toplamda ise 1 milyar 500 bin metreküp gaz taşıdı.
Konuşmasına saha ekiplerinden ofise, tüm Bursagaz çalışanlarına teşekkür ederek devam eden Bursagaz Genel Müdürü Dr. MarkusRapp;“Bursa’da doğal gazın 25. yılını kutladığımız 2017’de oldukça başarılı bir yıl geçirdik. Bu başarının arkasındaki itici güç Bursagaz çalışanlarına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Nihai hedefimiz olan, tüm Bursa’yı doğal gazla buluşturma hedefimize her geçen yıl daha da yaklaşıyoruz. Bursa’nın tamamının güvenli ve çevreci yakıt doğal gaza kavuşması, güzel şehrimizin hava kalitesini de artıracaktır. 2018 yılında yeni yatırımlarımız ve projelerimizle sektöründe örnek teşkil eden bir şirket olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

EWE Turkey Holding Operasyondan Sorumlu Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ise şunları söyledi:  “EWE Turkey Holding şirketlerinden Bursagaz 2017 yılında da bizi gururlandırmaya devam etti. Gerek operasyonelliği, gerek Bursa’ya kazandırdığı leed platinyum sertifikalı binası, çalışanlarının bağlılığı ve aralarındaki etkileyici iletişim ve sektörde örnek bir rol modeli olmasıyla Bursagaz, başarıdan başarıya koşuyor. Bütün bunları düşündüğümde, benim aklıma ilk olarak ‘ihtişam’ kelimesi geliyor. Bir yandan topluma katkı sağlayacak yeni yatırımlarıyla diğer yandan da örnek başarılarıyla Bursagaz’ın 2018’de büyük başarılara imza atacağına eminim.”

400 Bursagaz çalışanın katıldığı toplantıda 2018 stratejileri, tarifeler, kampanyalar, yatırımlar, projeler hakkında da sunumlar yapıldı.
Anadolu Efes, Fenerbahçe, Çukurova, ODTÜ gibi basketbol kulüplerini çalıştırmanın yanı sıra Türkiye Basketbol A Milli Takımının da baş antrenörlüğünü yapmış olan Çetin Yılmaz, konuk konuşmacı olarak Bursagaz ailesine sürpriz yaptı. “Takım oyunundan ziyade takım oyununa uygun karakter nasıl olunur” hususunda konuşan Çetin Yılmaz, konuşmasının sonunda 3 kişiye de imzalı basketbol topu hediye etti.  (İHA)

İlginizi Çekebilir

Milletvekili Ahmet Kılıç Bursa’ya değer katacak Vakıfköy Kent Park ve Spor Tesisi projesini anlattı

Bursa’da hizmete açılması için gün sayan 225 dönümlük Vakıfköy Kent Park ve Spor Tesisi, 7’den ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir