Son Haberler
NİLÜFER BELEDİYESİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN İNOVASYON MERKEZİ, ÖĞRENCİLERİN ARDINDAN BU KEZ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA YÖNELİK EĞİTİM DÜZENLEDİ (İHA/BURSA-İHA)

Dernekler AB projeleri konusunda bilgilendirildi

 Nilüfer Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren İnovasyon Merkezi, öğrencilerin ardından bu kez sivil toplum kuruluşlarına yönelik eğitim düzenledi. 
Kalkınma ve İnovasyon Ofisi iş birliğiyle gerçekleştirilen “AB Erasmus+ Projeleri ve Ücretsiz Yurtdışı Fırsatları” konulu eğitime, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren 23 derneğin temsilcileri katıldı. Kalkınma ve İnovasyon Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Doğukan Doğan tarafından verilen eğitimde, dernek temsilcileri, AB Erasmus+ projeleri konusunda bilgilendirildi. Dernekler hem birbirleri hakkında bilgi sahibi oldu, hem de gelecek dönemlerde gerçekleştirilebilecek potansiyel proje iş birlikleri geliştirdi.
Proje eğitimlerinin ilk ayağı olan bilgilendirme eğitiminin ardından katılımcılar, eğitimde öğrendiklerini uygulamaya geçirip, yeni projeler üretmek üzere çalışma yapabilecekleri “Avrupa Birliği Hibeleri Proje Yazma Eğitimi”nde bir araya gelecek. (İHA)

İlginizi Çekebilir

Bursa’da yolcu otobüsü seyir halinde küle döndü

 Bursa’da, seyir halindeki bir yolcu otobüsünde yangın çıktı.  Alınan bilgiye göre, Kütahya’dan 25 yolcusuyla hareket ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir