Anasayfa / Alt Manşet / Harmancık’a eğitim desteği

Harmancık’a eğitim desteği

Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu, Harmancık ilçesinde aile içi iletişim konularında bilgilendirme toplantısı düzenledi. 
Kent Konseyi, kırsal kesimde eğitim gören dezavantajlı öğrencilerin bilgi ve becerilerini arttırmak için çeşitli programlar tertipliyor. Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubunun organizasyonuyla Harmancık’ta öğrencilere, öğretmenlere ve velilere eğitimci Hakan Özkaynak tarafından başarıyı arttırma yöntemleri, aile içi iletişim konularında bilgilendirme yapıldı. Harmancık Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleşen programa Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu Temsilcisi Mustafa Sarı, Okul Müdürü İsmail Tufan ve öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu Temsilcisi Mustafa Sarı, ferdi ve toplumsal başarıların arttırılması için çalışmalar yaptıklarını, hedef bölgenin de dağ yöresi olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir

Kudüs eylemine öğrenciler ilgi göstermeyince yaşlılar katıldı

Türkiye’nin 81 vilayetindeki devlet üniversitelerinde düzenlenen “Kudüs’e sahip çık” eylemine Bursa’da üniversite öğrencileri ilgi göstermedi. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir