Anasayfa / BURSA HABERLERİ / Karacabey Belediyesi’nin ‘teknolojik’ yatırımları sürüyor
YENİLİKÇİ VE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN KARACABEY BELEDİYESİ, TÜRK TELEKOM İŞ BİRLİĞİYLE MUHTARLIKLARA ÜCRETSİZ İNTERNET VE TELEFON HİZMETİ VERİYOR. (İHA/BURSA-İHA)

Karacabey Belediyesi’nin ‘teknolojik’ yatırımları sürüyor

 Yenilikçi ve çözüm odaklı çalışmalarını sürdüren Karacabey Belediyesi, Türk Telekom iş birliğiyle muhtarlıklara ücretsiz internet ve telefon hizmeti veriyor. 
Karacabey Belediyesi, Türk Telekom işbirliği ile hayata geçirdiği proje çerçevesinde muhtarlıklarda ücretsiz internet ve telefon hizmeti veriyor. Projenin hayata geçmesi ile birlikte, merkez ve kırsal mahallelerdeki muhtarlıklar, ücretsiz internet ve telefon hizmetinden faydalanmaya başladı. Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret eden Türk Telekom Stratejik ve Büyük Müşteriler Bölge Müdürü Mesut Bilecikli ile Müşteri Temsilcisi Birol Sezgin, Belediye Muhtarlıklar Müdürü Sinan Beyhan ile birlikte projeyi değerlendirdi. Henüz teknik altyapısı olmayan bazı köylerde de teknik çalışmaların tamamlandığında bu köylerin de mevcut hizmetten faydalanmaya başlayacağını kaydeden Ali Özkan, “Teknolojik yatırımlarımızı her mahallemizde, her köşemizde hayata geçirmek en önemli gayretlerimizden biri. Bizler Karacabey’in kalkınması için üç temel madde üzerinde durduk. Bunlar tarım, turizm ve teknolojik yatırımlar. Hepsinin de çağın getirdiği modern standartlarda, ilçemizin her köşesinde yer almasını istiyoruz. Teknoloji, bugün günümüzün vazgeçilmez bir parçası olmuşken, bunu en ücra mahallemizde dahi hayata geçirmekten son derece mutluyuz. Önemsediğimiz bir çalışmaydı. Sağolsunlar Türk Telekom yetkilileri de bu çalışmada titiz davrandılar ve güzel sonuçlar aldık’’ şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Cumhur İttifakı’na o partide dahil oldu

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığını desteklediklerini açıkladı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir