Son Haberler

Kıbrıs Gazileri Barış Harekatının 38. yılında buluştu

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 38’nci yıldönümü dolayısıyla Jandarma Bölge Komutanlığı Kışlasında, Kıbrıs gazileri bir araya geldi.

Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığı Kışlasında düzenlenen etkinliğe yaklaşık 300 kişi katıldı. Etkinliğe katılan aileler ile öğle yemeği yenildi. Yemekten sonra aileler, Kıbrıs Barış Harekatı öncesi, harekat anı ve sonrasına ait resimlerin yer aldığı sergiyi gezdi. Garnizon komutanlığınca ailelere Türkiye ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrakları, t-shirt, şapka ve kitap hediye edildi. Etkinliğe katılan aileler ile yakından ilgilenen komutalar, sıkıntılarını dinledi.

Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığınca bu tür faaliyetleri devam edileceği belirtildi. Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığı Kışlasında yapılan etkinliğe, Bursa Vali Yardımcısı Hüseyin Demirciler, Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ümit Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Karadağ, ile Kıbrıs Gazisi ve aileleri katıldı.

İlginizi Çekebilir

Seyyar sandıklar Bursa’da da seçmenin ayağına gitti

Bu seçimlerde ilk kez yürürlüğe giren seyyar sandık uygulamasıyla Bursa’da rahatsızlığı sebebiyle oy kullanmaya gidemeyen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir