Mustafa Er transferdeki son durumu anlattı

Transferle ilgili detay gelişmeleri aktaran Er, şunları söyledi; “Transfer yapmak gerçekten kolay iş değil. Birçok detay çıkıyor. Büyük ihtimalle piyasa Dünya Kupası‘nı bekliyor.

Atanasov transferinde sorun yok. Küçük pürüzler var halletmeye çalışıyoruz. Büyük ölçüde takımımızda yer alacak ancak net konuşamayız. İmza atılmadıkça, ‘transfer bitti’ demek yanlış.

Soner Aydoğdu ile de ilgileniyoruz. Bizzat kendim de görüşüyorum. Bunlar bir süreç. Teklifimizi yapıyoruz, futbolcu ve menajeri de teklifleri oluyor. Orta yol bulunana kadar bir süreç geçiyor. Acele etmemize gerek yok.

Aynı şekilde Stephane Badji de öyle. Israrla istediğimiz futbolculardan bir tanesi. Ancak önce kesemize uygun olacak. Biz teklifimizi sunduk, beklemeye geçtik. Her an olumlu veya olumsuz haber gelebilir. Ancak görüşmelerimiz olumlu. Beklentimiz de bu şekilde.

Bursaspor‘un mali tablosunun düşünmek zorundayız. Dikkat etmemiz gerekiyor. Geçen seneden daha az maliyetle, daha kaliteli bir takım kurma peşindeyiz. Hedeflerimizi başarmak için bunu yapmamız gerekiyor.

“HENRİ SAİVET’İ SATMAK İSTİYORLAR”

Henri Saivet transferi şu an için olumsuz. Biz yüksel maliyeti sebebiyle kiralamak istedik ancak kulübü satmak istiyor. O yüzden bu defteri kapattık ancak transfer sezonunda ne zaman ne olacağı da belli değil. Kararlar değişebilir. Biz de ona göre hareket edebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Bursa’da kar topu savaşı bahanesiyle 28 bin liralık hırsızlık yapan zanlılar yakalandı!

Bursa’da iki kişi önce kar topu savaşı yaptı, sonrası mutfak camından girdikleri evden laptop, tespih ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir