Benzin ve motorinden sevindiren haber

Benzinin litre fiyatında bu gece yarısından geçerli olmak üzere 11, motorinin litresinde ise 17 kuruşluk indirime gidildi.

Benzinin litre fiyatında bu gece yarısından geçerli olmak üzere 11motorinin litre fiyatında ise 17 kuruşluk indirim yapıldı. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Ankara’da litresi ortalama 5,69 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,58 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 5,63 liradan 5,52 liraya, İzmir’de 5,65 liradan 5,54 liraya düşecek. Motorinin litre fiyatı ise Ankara’da ortalama 5,16 liradan 4,99 liraya, İstanbul’da 5,11 liradan 4,94 liraya, İzmir’de 5,15 liradan 4,98 liraya inecek. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor. Benzinin litre fiyatında en son 9 Şubat’ta 16 kuruş indirime gidilmişti. Motorinin litre fiyatına ise 6 Ocak’ta 8 kuruş zam yapılmıştı. (AA)

İlginizi Çekebilir

Türkiye’nin ilk tramvay ihracatını Bursa yaptı

Polonya’da açılan tramvay ihalesini Durmazlar Holding kazandı. Saç işleme makinaları, raylı sistem teknolojileri, izolasyon ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir