Anadolu Farm yöneticileri gözaltına alındı

Kayseri’de, Anadolu Farm olarak bilinen Ekolium Bilişim Yazılım Tarım Hayvancılık Oto Turizm Gıda Lokanta Sanayi Ticaret A.Ş. ile ilgili şirketin yönetim kurulu başkanı dahil 3 kişi gözaltına alındı. Zanlılar Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından adliyeye gönderildi.

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) Kayseri’de faaliyet gösteren halk arasında Anadolu FARM olarak bilinen Ekolium Bilişim Yazılım Tarım Hayvancılık Oto Turizm Gıda Lokanta Sanayi Ticaret A.Ş. isimli firmanın yönetim kurulu başkanı F.Ö. ve şube müdür V.M. düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Yine şube müdür olduğu belirlenen A.Ö’de Kahramanmaraş’ta yakalanarak, gözaltına alındı. Firmanın genel merkezi, şubeleri ve şüphelilerin adreslerinde aramalar yapılırken, firma ve şüpheliler adına kayıtlı banka hesapları ile taşınmaz varlıklarına el konuldu. Zanlılar Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından sağlık kontolü için Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adli Tabipliğine getirildi. Sağlık kontrolü sonrası şüpheliler adliyeye sevkedildi.  (DHA)

İlginizi Çekebilir

Resmi Gazete’de Bursa’yı ilgilendiren kamulaştırma kararı!

Bursa’nın ilçelerinde gerçekleştirilecek doğal gaz bağlantı projeleri için bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi. Konuya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir