Son Haberler

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine sürpriz atama

Bursa kamuoyu uzun zamandır Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine kimin getirileceğini tartışıyordu ve nihayet o isim belli oldu.

Çekirge devlet hastanesi başhekimi Çetin Bakır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri oldu.

TECRÜBELİ BİR İSİM

Dr.Çetin Bakır, Diyarbakır Doğumevi ve Karabük Devlet hastanelerinde başhekim olarak görev yaptıktan sonra Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi’nde idari görevde bulunuyordu.

Diyarbakır ‘da bebek ve anne ölüm oranlarının düşürülmesinde önemli rol oynayan Başhekim Çetin, Şevket Yılmaz Hastanesi’nde de  yeni açılan Doğumevinin  kuruluşunda  sorumluluk almıştı.

Ocak 2012 tarihi itibariyle Çekirge Devlet Hastanesi’nin  başhekimi  olmuştu.

 

Çetin Bakır kimdir?

1972 yılında Diyarbakır ‘da doğdu.

1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

 1998 – 2000 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2002-2005 yılları arasında Diyarbakır Doğum Evi Hastanesinde kadın doğum uzmanı olarak, 2005-2010 yılları arasında ise başhekim olarak görev yapmıştır.

2010 yılı itibariyle hastanemizde kadın hastalıkları uzmanı ve başhekim yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Evli ve üç çocuk babasıdır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Şemdinli’de patlama: 2 şehit, 3 yaralı

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde meydana gelen patlamada 2 güvenlik korucusu şehit olurken, 3 güvenlik korucusu da ...

8 yorum

 1. Niyazi vatansever

  Hocama Yakışır.Yaptığı İşler Yapacağı İşlerin Teminatıdır.

 2. MUĞDAT KARAER

  HAYIRLI OLSUN ALLAH UTANDIRMASIN

 3. Mustafa ŞENYİĞİT

  Hayırlı ve uğurlu olsun hocamıza ve bursaya…

 4. Değerli dostlar duyduğumda memleket adına,hizmet adına ,aşk ve şevk adına heyecanlandım duygulandım şükrettim dua ettim Yarabbi bu gibi insanların adedini arttır diye…Başhekimimiz bir çok görevde ve yerde verilen her görevi mesai mefhumunu hiç düşünmeden gece gündüz demeden çalışıp kollektif aklı seçerek başaran nadide yöneticilerdendir 24 yıllık sağlık çalışanı olarak objektif olarak bu heyecanla bunları yazabildim…HERKESE MİLLETİMİZE MEMLEKETİMİZE BURSA’MIZA TÜRKİYE’MİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN..ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN..

 5. HURİYE LİÇİNA ÖZBİBERCİ

  GÜZEL YORUMLAR DUYDUM.SAĞLIKÇI OLARAK SEVİNDİM.HAKKIMIZDA HAYIRLISI.

 6. HAYRETTİN ÖZDEN

  HAYIRLI UGURLU OLSUN KİŞİLİGİNE KATİ OLARAK GÜVENDİGİMİZ İNANÇLI, İTİKATLİ,ÇALIŞKAN BİR İDARECİ OLAN HOCAMIZ MEVLAM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
  İNŞALLAH ESKİ İKTİDAR KAFASINDAYÖNETİCİLİKLE HASTANELERİ ;EŞLERİNİ,ÇOCUKLARINI,GELİNLERİNİ,AKRABALARINI,ARKADAŞLARININ ÇOCUKLARINI ŞİRKETLERDE İŞE YERLEŞTİRME MAKAMI OLARAK GÖREN MEVCUT BAŞHEKİM,BAŞHEKİM YARDIMCISI,HASTANE MÜDÜRÜ VE HASTANE MÜDÜR YARDIMCILARININ ELİNDEN KURTARMAYA VESİLE OLURLAR. BİRİLERİNE İHALE VERDİKLERİ İÇİN YERLERİNİ KORUYACAKLARINI SÖYLEYENLERE HESAP SORUP LAYIK OLDUKLARI GÖREVLERE GÖNDERİRLER.

 7. Çetin hocama başarılar dilerim. hayrettin beye katılıyorum ancak kimin işe nasıl girdiğini bilmeden konuşmamasını çamur at izi kalsın politikasından vazgeçmesini tavsiye ederim. İnsanlar makamlarına yakışıp işlerini layığıyla yapmalıdır bulundukları kadrolara gerçekten o görevi hakettiyse onamayla değil atamayla gelmelidir.Umarım herkes layık olduğu göreve döner. Kimin neyi hakedip nerelerden nerelere sürüklendiğini görüyoruz. Çetin hocam gibi başarılı insanlarında nerelere geldiğini hep beraber izliyoruz başarılar hocam…

  • HAYRETTİN ÖZDEN

   SAYIN 2071
   ÇAMUR ATMAK SENİN GİBİ İSMİNİ YAZACAK,YAZDIGI VE SAVUNDUGU DÜŞÜNCENİN ARKASINDA DURAMAYACAGI İÇİN İSMİNİ YAZAMIYAN YALAKALARA MAHSUSTUR. KULLANDIGINIZ KELİMELERDEN MUHTEMELEN BENİ TANIYORSUNUZ AMA YÜZEYSEL OLARAK. BEN HİZMET EHLİ DEGİL ,ADAM KAYIRMAK,KANUN,YÖNETMENLİK DİNLEMEDEN GÖREV YAPAN ZİHNİYYETİN ZÜLMÜNE UGRAMIŞ BİRİYİM.GELDİĞİM YEREDE KENDİ TALEBİMLE 86. MADDEYE UYGUN OLARAK HAKETİYİM,ÖNCELİYİM OLDUGU İÇİN GELDİM.ÜÇ ÜNİVERSİTE DİPLOMAM,HASTANE VE SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ YÜKSEK LİSANS DİPLOMAM VAR. HALKA HAKKIN RIZASINI KAZANMAK İÇİN TÜM KANUN VE YÖNETMENLİKLERE VAKIF OLARAK HİZMET ETMEK İÇİN VARIM BU YÜREGE,VİCDANA,LİYAKATA SAHİP OLDUGUMA İNANARAK GÖREV YAPMAYA ÇALIŞIYORUM.YAKINEN TANIYANLARDA AYNI ŞEYLERİ BİLİRLER,SEN GİBİ ÇAMURCULAR ÇAMUR ATMAYA DEVAM EDİN VEYA SAMİMİ OLARAK GELİN BUYRUN TANIŞALIM ONDAN SONRA HAKKIMDA İSTEDİĞİNİZ GİBİ YORUM YAPIN. AMA LÜTFEN DELİKANLICA HAREKET EDİN..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir