‘Hacı’ Muharrem, erotik şiirleri hakkında bakın ne dedi

 Muharrem İnce ortaya çıkan içinde oldukça erotik ifadelerin yer aldığı şiir kitabını savunduğu öğrenildi. Daha önce arkadaşlarının kendisine “Hacı” lakabını taktığını söyleyen İnce’nin söz konusu şiir kitabı sosyal medyada da gündem olmuştu. Şiir kitabındaki erotik ifadelerin sorulduğu İnce, bakın kendini nasıl savundu!

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin yıllar önce yazdığı ve “Tatanka” adını verdiği şiir kitabı ortaya çıktı. Sosyal medyada olay olan şiirlere kullanıcılar büyük tepki gösterdi.

“KİTABI ALANLARA SANDIĞA PARA ATIN DEDİM”

Şiir kitabında erotik ifadelerin bulunmasına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı kendisini savunan İnce, kitabın 30 yıl önce yazıldığını belirterek, “Ben parayla da satmadım o kitapları. Bu kitapları Yalova’da koydum bir de sandık koydum yanına. Alabilirsiniz ama sandığa para atın dedim. O paralarla da bir fizik öğretmeni olarak okula laboratuvar yaptırdım” dedi.

 

EROTİK İMA VE GÖNDERMELERİ DİKKAT ÇEKTİ

Muharrem İnce’nin bolca erotik ima ve göndermelerinin bulunduğu şiir kitabı, konusu bakımından dikkat çekmişti… İşte İnce’nin “Tatanka” adlı şiir kitabından dikkat çeken bazı bölümler…

(Sabah)

İlginizi Çekebilir

ABD ve Rusya’nın Afganistan özel temsilcileri Ankara’da görüştü

ABD’nin Afganistan Özel Temsilcisi Zalmay Halilzad ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Afganistan Özel Temsilcisi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir