İnce: “Siz marka oluşturacaksınız Türkiye kazanacak “

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “Evlatlarım, öğrencilerim, seçildiğimde sizi iyi eğiteceğimize söz veriyorum. Siz marka oluşturacaksınız Türkiye kazanacak.” dedi.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Uşak’ta 15 Temmuz Şehitleri Meydanı’nda düzenlenen mitingde, fizik öğretmeni olduğunu ve yüksek matematik okuduğunu belirterek, Türkiye ekonomisinin kötüye gittiğini ve alım gücünün de her geçen gün düştüğünü ileri sürdü. Tarımın, tarımsal ekonomiyle paralel gelişmesi gerektiğine dikkati çeken İnce, “Evlatlarım, öğrencilerim, seçildiğimde sizi iyi eğiteceğimize söz veriyorum. Siz marka oluşturacaksınız Türkiye kazanacak. Evlatlarım, öğrencilerim Allah şahittir, 2 yıl içerisinde hiçbirinizi tarikat yurtlarına muhtaç etmeyeceğim.” ifadelerini kullandı.

CHP SEÇİM SLOGANLARINI TANITTI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan ve Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak ile parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, CHP’nin seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yoğun bir seçim kampanyası yürütüldüğünü belirten Tezcan, bugün JW Mariott Otel’de aday tanıtımı ve seçim bildirgesinin tanıtımının yapılacağını hatırlattı. Seçim müziklerini bugün duyuracaklarını aktaran Tezcan, “Kampanya sloganlarımızı hem cumhurbaşkanlığı seçimi hem milletvekili seçimi için ayrı ayrı belirledik. ” dedi. Tüm Türkiye’yi kucaklayan bir cumhurbaşkanı adayları olduğunu ve bu nedenle burada “Hepimizin cumhurbaşkanı” sloganını kullacaklarını bildiren Tezcan, Milletvekili seçimleri için kampanya sloganını ise “millet için geliyoruz” olarak belirlediklerini açıkladı.

İlginizi Çekebilir

Oy kullanacaklar dikkat! Oyunuz geçersiz sayılabilir…

Seçmenin oyunun geçerli sayılması için oy pusulasının üzerinde “evet” ya da “tercih” mühründen başka bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir