Brezilya’dan şoke eden Türkiye kararı

Rusya’da yapılacak 2018 Dünya Kupası hazırlıkları için Türkiye’ye gelmesi beklenen Brezilya Milli takımı kararını değiştirdi.

Brezilya’nın hazırlık kampını yapacağı yer açıklandı. Bu duyuru Türkiye’de büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Brezilya’nın hazırlıkları İngiltere’de yapacağı ve Tottenham’ın tesisleri olan Hotspur Way’de antrenman yapacağı bugün Tottenham tarafından açıklandı. 5 kez Dünya Kupası kazanan Brezilya 3 Haziran’da Hırvatistan’la İngiltere’de kaşılaşacak. 1 hafta sonra ise Viyana’ya giderek Avusturya ile maç yapacak.Brezilya 17 Haziran’da İsviçre’yle yapacağı Dünya Kupası grup maçına kadar hazırlıklarına Tottenham’ın tesislerinde devam edecek. Brezilya’nın hazırlık kampı 28 Mayıs’ta başlayacak. Brezilya Futbol Federasyonu da bir açıklama yaparak Tottenham’ın duyurusunu doğruladı. Brezilya’nın Dünya Kupası hazırlıklarını İstanbul’da yapması bekleniyordu. Yetkililerin Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri için görüşme planladığı iddia edilmişti. Brezilya ayrıca 23 Mart’ta Rusya, 27 Mart’ta da Almanya’yla birer hazırlık maçı yapılacak. Beşiktaşlı Talisca da Brezilya Milli Takımı kadrosunda yer alıyor.Brezilya Futbol Federasyonu da bir açıklama yaparak Tottenham’ın duyurusunu doğruladı. Brezilya’nın Dünya Kupası hazırlıklarını İstanbul’da yapması bekleniyordu. Yetkililerin Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri için görüşme planladığı iddia edilmişti. Brezilya ayrıca 23 Mart’ta Rusya, 27 Mart’ta da Almanya’yla birer hazırlık maçı yapılacak. Beşiktaşlı Talisca da Brezilya Milli Takımı kadrosunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Kulüpler Birliği’nden Göçek ve Özkahya çağrısı

VAR performansları yeterli bulunmadığından Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya’ya ikinci bir değerlendirmeye kadar müsabaka verilmeyeceğinin bildirilmesinin ardından ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir