Anasayfa / SPOR HABERLERİ / İstanbul Maratonu için kayıtlar başladı
İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, 12 KASIM 2017 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN 39. VODAFONE İSTANBUL MARATONU’NA KATILMAK İÇİN BU YIL DA ORGANİZASYON YAPACAKLARINI SÖYLEDİ. (İHA/BURSA-İHA)

İstanbul Maratonu için kayıtlar başladı

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 12 Kasım 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 39. Vodafone İstanbul Maratonu’na katılmak için bu yıl da organizasyon yapacaklarını söyledi. 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından organize edilen, dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olma özelliğine sahip Vodafone 39. İstanbul Maratonu için İnegöl Belediyesi de kayıt almaya başladı. İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Sağlığımız çok mühim. Maalesef modern hayatın yoğun ve yorucu seyri sonucunda sağlığımıza gereken önemi veremiyoruz. Sağlıklı bir ömür için, günlük hayatımızda yer verebileceğimiz çok basit uygulamalar var. Yürüyüş yapmak bunların başında gelmekte. Biz de İnegöl Belediyesi olarak sporu mümkün olduğu kadar çok sayıda vatandaşımıza ulaştırma noktasında bir dizi faaliyetler düzenliyoruz. Her yıl İnegöl Belediyesi olarak düzenlediğimiz organizasyonla maratona katılarak bu platformda da İnegöl’ümüzü temsil ediyoruz. Dünya’da iki kıta arasında koşulan tek maraton olma özelliğine sahip böylesi bir organizasyon içerisinde olmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi. (İHA)

İlginizi Çekebilir

Fikret Orman’dan flaş Vida açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kadın futbol takımının yeni sponsoru Avon’la imza töreninde açıklamalarda bulundu. Gündemle ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir