Allah birliğimizi bozmasın…

Hiç şüphesiz Türk milleti inançlarına ve kültürüne çok bağlı, binyıllardır getirdiği değerlerine sahip çıkan büyük bir millettir. Tarih boyunca dayanışmayı, merhameti, insanlığı ile dünyaya örnek olan Türk milleti, bu üstün vasıflarını bin yıllardan bugüne getirmeyi başarmış, bundan sonra da başaracağını her fırsatta dünyaya göstermiştir.

İşte son olarak Suriye’de zalimlerin zulmetti mazlumları terör örgütlerinin elinden kurtaran evlatlarımız Mehmetçik’imize milletin gösterdiği sevgi ve ilgi, birlik ve bütünlüğümüzün de en güzel simgesi. İşte o örnek dayanışma faaliyetlerinden birine Bursa AK Parti Kadın Kolları imza attı.

AK Parti Bursa Kadın Kolları Teşkilatı’nın koordinatörlüğünde 17 ilçe kadın kolları teşkilatları tarafından kurulan stantlarda vatandaşlar Afrin’de görev yapan Mehmetçiklerimize karşı duygularını mektuplarla anlattı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı başta olmak üzere 17 ilçede kurulan standlarda vatandaşlar Mehmetçiklere mektup yazdı. Standlar büyük ilgi gördü. O mektuplar önümüzdeki günlerde kahraman askerlerimize ulaşacak.

Bir millet her hal ve şartta evlatlarına, askerine, vatanına sahip çıktığını bu tür organizasyonlarla tekrar tekrar ispat ediyor. Çok şükür ki millet vatanına da askerine ve evlatlarına da her zaman her şartta sahip çıkıyor, birliğini ve beraberliğini türlü operasyonlara karşı korumayı başarıyor. Allah birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın…

 

 

İlginizi Çekebilir

Kamu mumlarını yakmak helal, sigara haram mı?

Hz. Ömer, kamu işleriyle meşgul olduğu makamında kendisini ziyarete gelen misafiriyle kısa ama ibretlik diyaloğunu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir