Anasayfa / Yazarlar / Bu millet her daim meydanlara çıkmaya hazırdır; Ölümüne !

Bu millet her daim meydanlara çıkmaya hazırdır; Ölümüne !

Bazı malum kesim 15 TEMMUZ u anlamamakta ısrar ediyor. Sanki onlar için o gece hiç yaşanmamış.

O geceden sonra geçen 27 geceyi hayatlarında hatırlamak bile istemiyorlar. Bir şeyleri kapatmanın örtmenin gayretindeler.  Onlara göre  sanırsınız ki vaka-i adiyeden bir olay.  15 Temmuz u ayrıntıları ile işleyen kanalları hiç açmıyorlar, daha açarken başka kanala geçiyorlar. Görmezden duymazdan geliyorlar. İşi sulandırıp FETÖ taraftarlarını masum göstermeye, mazlum göstermeye çalışıyorlar.

Bakın, bu ülkede 27 Mayıs yaşandı ve biz hiç unutmadık. 12 Mart yaşandı unutmadık. 12 Eylül yaşandı hiç unutmadık . Yapanları yargılayıp terörist yaftası ile gömdük. 15 TEMMUZ u unutur muyuz sanıyorsunuz. Unutturur muyuz sanıyorsunuz.

Bizim paralarımızla alınan uçakların üzerimize hainlerce ele geçirilip bomba yağdırıldığını, helikopterlerden üzerimize ateş açıldığını, özel harekat merkezinin misket bombaları ile bombalandığını, Meclisimizin bombalandığını unutur muyuz, unutturur muyuz sanıyorsunuz.  Tankların kadınlarımızı gençlerimizi böcek gibi ezdiğini, bu milletin üzerine Tank mermisi ile ateş açıldığını, şehit olan kardeşlerimizin kafası koparak, ikiye bölünerek, parçalanarak, kameraların gözü önünde adeta infaz edilerek öldürüldüğünü unutur muyuz sanıyorsunuz. Devletin kayıtlarında televizyondan gösterilmeyecek daha ne kayıtlar var. O geceyi yaşayan kardeşlerimizin telefonlarında kayıtlı ne vahşet içeren videolar var. Bunları bu millet unutur mu? Unutturur mu?

247 şehit var. 247 ayrı şehit hikayesi. 2 binin üzerinde yaralı ve gazi var. Hepsinin ayrı hikayesi var. Bunlar yazılacak, yazılıyor. Bu millet o gecenin tüm ayrıntısını nesillerine anlatacak, okutacak.

Tabi sizler de biliyorsunuz ki, 27 Mayısı, 12 Martı, 12 eylülü, 28 şubatı hatta 27 nisanı yapanlarla,

15 Temmuz u yapanlar arasında bir fark yok. Bunların hepsi darbeci. Bunların hepsi hain, bu milletin düşmanı.  Zannediyorsunuz ki  15 Temmuz u geçiştirirsek yine yolumuza devam ederiz. Oyun peşindesiniz. Hala bu millete çökmek için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz. 15 Temmuz un ardında şer güçlerin, nihayetinde yabancı istihbarat örgütlerinin olduğunu , aslında bu milletin düşmanlarının bu ülkeyi bir daha bölüp parçalamak için bu darbe girişimini yaptığını bilseniz de, onlarla işbirliği içinden olmaktan geri kalmıyorsunuz. Ne uğruna? Ülkeme ne olursa olsun da, benim zihniyetim iktidar olsun adına.

Çok sevdiğiniz, Can Dündar denen şerefsizin, Avrupa’da,  sahiplerine nasıl kölelik yaptığını, yaltaklandığını, Türkiye’mizi şikayet ettiğini gördünüz. İşte hepiniz öylesiniz. Siz kendinizi çok iyi biliyorsunuz. Şimdi dolar alma peşindesiniz. O gece de bankomatlara koşmuştunuz.  Ellerinizi ovuşturarak, birbirinize tebessüm ederek.  Birbirinize mesajlar çekiyorsunuz. Ülkemizi kötü göstermek için elinizden gelen tüm gücünüzle uğraşıyorsunuz. Bir İlimizi bu vatandan ayırmak isteyeniniz dahi çıktı. Ne farkınız var PKK dan.

Olağanüstü hal, şu anda normal vatandaş için çok daha özgürlükçü bir ortam olmuşken,  Devlet dairesine giden vatandaşımız el üstünde tutuluyorken. Kaymakamlar , Valiler , Bakanlar bu millete hizmet etmek için yarış haline girmiş, işlerini  15 Temmuz öncesinden çok daha fazla dikkatle yaptığını görüyorken. Ne diye Olağanüstü hale karşı çıkarsınız?  Olağan üstü hal sana olmadı ki; Haine, namussuza, vatan hainine oldu.  Daha destek ver, Devletimiz şu hainlerin hepsini toplasın, temizlesin. Devlet içinde devlet olmaya kakmış şerefsizleri devletin tüm kademelerinden atsın. Yerlerine 15 Temmuz akşamı bu milletle beraber olup canını ortaya koyan Vatan sevdalılarından getirsin ki,  Bir daha ülkemiz böyle geceler, günler yaşamasın.  Ayağına dolanan engelleri kaldırsın ki tüm dünya bu ülkenin gerçek gücünü görsün. Geleceğin, çoluğun, çocuğun, torunun bu zilletten kurtulsun.  Başı göklere değecek kadar dik olsun.

15 Temmuz gecesi ve sonrasında Ülkesine sahip çıkanlar, her durumda, yeniden, tek bir işaretle meydanlara ölümüne çıkmaya hazır ne nazırdır. Bundan hiç endişem  yok. Bir daha böyle bir çıkış olursa eskisinden çok daha güçlü,bilinçli ve donanımlı olacağından hiç şüphem yok.

Bu ülkenin düşmanları ve işbirlikçileri, sakın ha bunu bir daha test etmeye falan kalkmayın.

Şunu da zannetmeyin, hani REİS e bir şey olur falanda biz işimizi yoluna koyarız.

REİS,  /Allah onu korusun/, ha keza ayağı takılır düşerse, bunu sizden biliriz.

Siz en iyisi REİS ile anlaşın. Bu sizin için daha hayırlıdır.

Selam sevgi ve dua ile…

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Doğru Noktada “Birlik” Olmak

Oldum olası özellikle bizim mahalledekilerin siyasi ikbal ve dünyevi menfaatlerini “susmaya” endekslemesini, bir türlü anlayabilmiş ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir