Son Haberler

En önemli vatandaşlık görevi

Yarın sandıklar kurulacak. Türkiye Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ndeki ilk seçimini yapacak. Sandıkta hem yeni sistemdeki ilk Cumhurbaşkanı’nı seçeceğiz hem de 5 yıl görev yapacak milletvekillerini.

Bir vatandaş olarak hepimiz en önemli görevimizi yerine getirmek üzere mutlak suretle sandık başına gitmek durumundayız. Ülkeyi en iyi kimin yöneteceğine inanıyorsak o isme ve partiye oyumuzu vererek bu görevi yerine getireceğiz. Bu ülke bizim. Bu ülkenin kaderini belirlemekte bizim vazifemiz. Aman sende canım demeye hakkımız yok.

Nasıl olsa seçilir demek yerine benim oyumla seçildi demek çok daha sorumlu bir hareket olur. Sen gitmezsen kimse gitmez diye düşünüp yarın sabah ilk iş olarak sandığın yolunu tutmak gerekir.

Hepimiz bu şekilde düşünüp bu şekilde hareket edersek milli irade sandığa tam olarak yansır ve hem vatandaş olarak hem de ülke olarak dünyaya bir kez daha gereken mesajı veririz.

Türkiye kökleri binlerce yıl eskiye taşınan bir devletin ve onu var eden milletin ülkesidir. Her zaman bu aziz millet ülkesine sahip çıkmıştır. İşte bir kez daha sahip çıkma zamanıdır. Git sandığa vur mührünü güçlü bir geleceğe. Bugün askerimiz cephede milletimiz sandıkta vatan mücadelesi yapıyor. Bu mücadeleden bu kervandan geri duramayız.

Güçlü ve büyük Türkiye için haydi sandık başına!

İlginizi Çekebilir

Asırlardır Tutulan Yas; Kerbela -Hazin Son-

Muharremin 10’unda tan yeri ağarmış, Ehli Beytin müezzini Ca’fi, eşya yüklüğünün üzerine çıkarak derin bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir