Müşterek saldırı!

 

Bazıları hala durumun farkında değil. Terör saldırılarını kullanarak Ak Parti ve özellikle de Sayın Cumhurbaşkanımıza laf çarpıtma, suçlama gibi zavallı söylemlere sarılmış. CHP malum olduğu gibi Anayasa değişikliğine takmış kafayı. Terör örgütlerinin şerefsizce saldırıları karşısında tek vücut olunması gerektiği halde “Tayyipofobik” saldırılarını sürdürüyor. Başta kendileri olsa (rüyalarında bile zor görürler ya) terörü önleyebilecekler sanki. Dış güçlerin oyuncağı olmayacaklar sanki…

Kaçmadı, şehadet makamına ulaşarak büyük bir faciayı önledi Fethi. Teröristleri durdurdu. Bazıları gibi, “Kaçtık ne yapalım?” demedi, son mermisine kadar savaştı. Fethi bir trafik polisiydi ve aynı zamanda bu vatanı koruması gerektiğinin bilincindeydi. Büyük bir faciayı önledi. Allah cennetini nasip edecek ona inşallah…

Çok acıdır ki bazı aymazlar, vatanını her şeyin üzerinde tutmayanlar, korkanlar ve bazı ihanet şeytanları ki onlar sırf “Tayyipten” kurtulabilmek için öz analarını ve vatanlarını satmaktan çekinmeyecek olanlar teröre farklı bakıyor. Paganların körüklediği terör aracılığıyla ondan, bu memleketi dış güçlerin oyuncağı olmaktan çıkartan o yüce insandan kurtulmak için çaba gösteriyor ve bu alçaklara karşı durmak yerine değişik söylemlere kalkışıyor.

Fetö maşası aracılığıyla birçok denemede bulunan bazı gizli servisler bu tezgâhları tutmayınca bütün terör örgütlerini aynı anda sistematik olarak üzerimize saldı. İçerideki hainler de bu güçlere çanak tutmaktan çekinmiyor. Amaç, güçlü Türkiye’yi güçsüz kılmak. Bu bariz bir şekilde belli artık. Teröristlere silah verip sonra bunu inkâr edenler bilinmiyor mu? Biliniyor elbet. Ne var ki bunun resmi ağızların en azından şimdilik telaffuz etmesi mümkün değil. Ülkelerarası ilişkiler çok hassastır. Herşeyi bir anda kestirip atamayacağınız kadar hassas. Devleti yönetenler bir çok şeyi hesaba katarak en doğru hkararı alıp uygulamak zorundadır. Bizim gibi herşeyi düşünüp taşınmadan tüm dengeleri ve memleket yararını tam olarak gözetmeden konuşamazlar elbet.

Ancak bir gazeteci, bir yazar olarak ben düşündüklerimi beyan edebilirim.

Dünyayı yöneten paganlar, gizli servisler ve çeşitli gizli şeytani örgütler aracılığıyla Sayın Cumhurbaşkanımıza, Türkiye’ye bir savaş açmıştır. Bu memleketin güç kaybetmesi için Sayın Cumhurbaşkanımızdan kurtulmaları gerektiğini düşündükleri için de sistematik ve şerefsizce saldırılar düzenlenmektedir.

Daeş olsun, Fetö olsun PKK olsun ya da diğer taşeron terörist oluşumlar olsun bir merkezden yönetilerek bize saldırtılmaktadır. Bu kuduz köpeklerin saldırısına stratejik destek ise Mark Almond gibi sözde tarihçi, sözde akademisyenlerden gelmektedir.

Hepimizin yapması gereken tek yürek olmak ve bu teröristlerin istediği iç huzursuzluğun yaratılmaması için azami çaba göstermektir. Artık bu memleket için düşünce farklılıkları son plana itilmeli ve vatan duygusu ile eller, gönüller kenetlenmelidir.

Fethi gibi vatanını korurken şehadet şerbeti içecek olan çok kahramanımız var. Sizlere elinize silah alıp terörist avına çıkmanızı söylemiyorum. Benim demek istediğim ayrı gayrıdan uzak durmak, 15 Temmuz ruhuyla vatanımıza sahip çıkmak gerektiğidir. Her vatan evladı şunu anlamalıdır ki kutuplaşmak bunların istediği şeydir.

CHP Genel Müdürü çıkmış, “Pazartesi gününü bekleyin.” diyor. Mecliste nasıl kargaşa yaratacaklarının imasını yapıyor aklınca. Ardından yaptığı bir başka açıklamada da, “Ülkemizin her kenti, insanlarımız terörle yüz yüze. Türkiye bunu hak etmiyor. İzmir’deki şehitlerimize rahmet, yaralılara şifa diliyorum.” Diyor.

Ey Kılıçdaroğlu bu son söylediğinde samimi isen gel sen de bu terörü yaratanlara, “yarattıranlara” sen de karşı dur. Vatan sevgini göster. Yok, eğer bu sözlerinin altında, “Tayyip gitsin terör biter” gibi bir gizli ima yatıyorsa sana yazıklar olsun!

Ancak, kimse merak etmesin. İçimizde her ne kadar terör seviciler, hainler, bunlara inanan aptallar varsa da onlar sadece bir avuçtur. Güçlü, dirayetli lideriyle Türkiye artık o eski Türkiye değildir. Geldiğimiz “muasır medeniyet” seviyesini de aşacağız inşallah. Bu memleketin geldiği seviyeyi görenler, vatanını sevenler çoğunluktadır.

Bir olalım, iri olalım ve diri olalım.

Gerisi zaten kolay…

 

İlginizi Çekebilir

Bu Millet Feraset Sahibidir.

1 Kasım 2015’te yüzde 49 AK Parti ye oy veren vatandaş ne oldu da bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir