Okullar ve çocuklarımız…

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun geçtiğimiz günlerde konunun önemini vurgulamamak için kullandığı “Polislerimiz okul çevrelerinde uyuşturucu satanların ayağını kırsın. Suçu bana atsın” açıklaması, her nedense belli çevreleri rahatsız etti. Oysa o konuşmayı dinleyen herkes konuya ne kadar önem verdiğini bu açıklama ile vurguluyor.

Çocuklarımızın hayatı karartılıyor. Çocuklarımız öldürülüyor. Çocuklarımız zehirleniyor. Bunları yapanlara insan demek bile içimizden gelmiyor. Ancak onlara karşı sert bir söylem yapılınca belli odaklar rahatsız oluyor.

Bir an kendinizi o çocukların ailelerinin yerine koyun. Bu zehir teröristleri çocuğunuza musallat olmuş. Uyuşturucuya maddeye alıştırmış. Evladınız gözünüzün önünde eriyor, bitiyor ve ölüyor. Canınızdan öte canınız bu zehir taciri teröristlerin para hırsı yüzünden yok oluyor. Buna ses çıkarmayan, bununla ilgili açıklama yapmayan bir takım meczuplar, bu aşağılık zehir tüccarlarının ayağın kırın diyen bakanı hedef alıyor. Ne insan hakları kalıyor ne hukuk ne demokrasi. Yani bunların anladığı hukuk, demokrasi, insan hakları zehir tacirlerine şefkat, masum evlatlarımıza ise vurdumduymazlık. Pes demekten öteye geçemiyorum.

Bakanımız milletimizin kahır ekseriyetinin duygularına tercüman olmuş. Ancak yetmez. Çok sert önlemler alınmalı, uyuşturucu ve madde satan bu teröristler cinayetten yargılanarak en ağır cezaları almalılar. Cezaevleri de bunlar için 3 dönüm bostan yan gel yat Osman durumundan çıkarılmalı, şartlar ağırlaştırılarak yaptıklarının bedelini inim inem inleyerek çekmeliler.

Milletin yanında milletin hakkını koruyanlarla millete düşman olanları hepimiz görüyoruz. İbretle ve nefretle izliyoruz…

İlginizi Çekebilir

FAZIL Say’ı asalım!

Bu Fazıl Say iyice zıvanadan çıktı. Cenaze namazı kıldığı yetmiyormuş gibi bir de Sayın Başkanımızı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir