Anasayfa / Yazarlar / Şehit olmayı kıl payı kaçırmak

Şehit olmayı kıl payı kaçırmak

Evet, sözün arasında kullanılan cümle bu. Anadolu’nun Malatya’nın bir yiğit evladı, ömrü zulümle mücadele içerisinde geçmiş bir Allah dostu, Ülkücü.

Suriye’de kahramanca savaşan Türk askerinden başka kimse kaldı mı, DAEŞ’e Türkiye yardım ediyor diyen soysuz alçaklar nerede.

DAEŞ’e kim yardım ediyormuş. MİT TIR’ları DAEŞ’e silah taşıyor diyen, yazan propaganda yapan İslam düşmanı ABD devşirmesi uşaklar neredeler.

Çoğu Avrupa ve ABD’ye kaçmış orada efendilerinin bahçesindeki kulübelerinde yaşıyorlar.

Ülkemizde; yıllardır ajanları marifeti ile gerçekleştirdikleri ameliyatlarını bu sefer gerçekleştiremediler.

Emperyalist, sömürgeci bu sözde medeni dünya; kendi coğrafyaları dışındaki ülkeleri kan ve gözyaşına boğmuş durumda. Her gün yüzlerce insan yüreğini parçalayan manzaralar ile karşılaşıyoruz.

Kurdukları terör örgütleri ile coğrafyamızı kan gölüne çeviren bu haçlı koalisyon sürüsünün DAEŞ ile mücadelesini duyan var mı?

Suriye, Arakan, Doğu Türkistan, Irak, Afganistan, gibi ülkelerde katliam yapılırken, Noel kutlamaları ile meşgul olan, içeceği şarabın tarihi ve markasını tartışan, bu vicdan ve ahlak yoksunu sürü, Katliamdan kaçan Müslümanlara bir damla su yardımı yapmayı akıllarından dahi geçmiyorlar.

Haçlı ajanları, yanında beslemeleri ve haçlı kültürünü kendine hayat tarzı olarak seçmiş kimliksiz vatandaşların karşılıksız destekleri sayesinde her türlü saldırıyı gerçekleştirebiliyorlar.

Türkiye hedeflerine doğru yürüyüşüne devam edecektir, kolay olmayacaktır, karşılaşacağımız her türlü kalleşliğe, alçaklığa ve ihanete hazırlıklı olmamız gerekiyor.

Bu gün bağımsız bir vatanımız varsa geçmişte atalarımızın ödediği bedeller sayesindedir. Çocuklarımız daha güçlü daha güzel, bağımsız bir ülkede yaşasın istiyorsak bedelini ödemeye hazır olmalıyız.

Anadolu’da şehit anaları ağlarken, şehit cenazesi görmemiş bir tek camii ve musalla taşı kalmamışken, cenazelerini Teşvikiye camiinde kaldıranlar, biraz saygılı olsunlar yeter.

Çatışmada şehit olan kardeşinin tabutu başına hezeyanla bağıran subay kılıklı kişi de FETÖ’cü çıkmıştı. Asker olmayı ne zannediyorsa, sıkılmadan kin kusmuştu kardeşinin tabutu başında.

Birlikte aynı mücadelenin içerisinde olmaktan gurur duyduğum, Ülkücü abim Zülfikar Yasan; aramızda yaptığımız sohbette; oğlu ve torununun 15 Temmuz’da Şehitler köprüsünde; şehit olmayı kıl payı kaçırdı diye anlatıyordu. Dikkatimi çekti, oğlunun ve torununun şehit olma şansını kıl payı kaçırmasından bahseden Zülfikar Yasan, Allah senden ve soyundan razı olsun.

Bu millet; siz ve sizin gibi isimsiz kahramanların şehit olması ile Anadolu’yu vatan yaptı.

Milletin geleceği, devletin bekası, zulme karşı mücadele edenler, şehit olmayı bir gül bahçesine girer gibi arzularlar. O Allah katında büyük bir mertebedir, onu kaçırmak şansızlıktır. Millet ve İslam düşmanları ile küçük siyasi hesap peşinde olanlar anlayamazlar bunu.

Tarih Devlet Bahçeli’nin yaptığı fedakârlığı, aldığı riskleri bir gün yazacaktır. Muhalifleri ise utancını gizlemek için saklanacak yer arayacaklardır.

 

ali@cakirel.av.tr

 

 

İlginizi Çekebilir

Müzik ziyafeti!

Taksim meydanındaki AKM’nin yıkılıp yerine adam gibi bir kültür merkezi yapılması projesi bazı çevreleri çok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir