Ümmetin duaları kabul oluyor

İslam dünyası en az yüz yıldır mahzun ve mazlum. Osmanlı’nın yıkılışının ardından parça parça olan İslam dünyasında ümmet 100 yıldır toparlanma için dua ediyor. Ve o duaların artık karşılık bulduğunu görüyoruz.

Ümmetin duaları ile Türkiye bir yandan İslam dünyasına sahip çıkarken bir yandan da bin yıldır olduğu gibi 7 düvelle savaşıyor. Emperyalizmin gözü dönmüş canilerinin salyalarını akıtarak saldırmak için fırsat kolladığı Türkiye İslam bayrağının eline alıp zaferlere yürüyor. Ümmetin beklediği Muhammed’in ordusu ayyıldızylı bayrakla mazlum coğrafyaların, boynu bükük ümmetin evlatlarının gözyaşlarını durdurmak için sefere çıktı çıkıyor ve bundan sonra da sefer devam edecek.

Allah’a bin şükür ki! Bugün Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde oluşturulan ittifak milletin gönlünde yerini bulurken, buradan çıkan güç birliği dosta moral düşmana korku veriyor. Seferdeki askerimiz arkasındaki güçlü siyasi desteği de milletin ve ümmetin dualarını da görerek aslanlar gibi yürüyor. Dünyadaki mazlumlar ve İslam coğrafyası seferde olan ayyıldızlı sancağın dalgalanmasıyla umudunu büyüterek yaşatıyor.

Ümmet ve millet ayağa kalkarken, emperyalist katiller her geçen gün cephelerini kaybediyor, hesaplarının üzerine çizik atıyor. Bir millet ayağa kalkarken, dünya yeniden yepyeni bir düzene doğru Türkiye’nin İslam’ın son kalesinin sancaktarlığında yürüyor.

Rabbim milletimizin ve ümmetimizin bu büyük seferinde kahraman evlatlarımızı korusun ve zafere taşısın inşallah.

 

 

İlginizi Çekebilir

Bursaspor için fırsat zamanı

Süper Lig’in 26. haftasında evinde Galatasaray’a karşı 2-0 öne geçtiği mücadeleyi 3-2 kaybeden Bursaspor Milli ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir