Vatan savunmasındayız

 

Şanlı ordumuz 20 günü aşkın süredir vatanımız için Afrin’e müdahale ediyor. Çevremizi kuşatan şer cephesine karşı kahramanca ilerliyor. Bir vatan, bir ülke bir millet olarak çok önemli bir varlık savaşı verirken hem cephede hem de diplomaside, ülkemizde bu konuyla ilgili bazı çevrelerin başlattığı tartışmalar milletimizin vicdanını kanatıyor. Şanlı ordumuzun seferi hepimizin seferidir.

Ordu sefere çıktıysa artık arkasında olacağız. Sonuna kadar destekleyeceğiz. Teknik konularda subaylarımıza komuta kadememize güveneceğiz. Bir ölür bin diriliriz düsturu ile seferde ordusu olan bir millet gibi davranacağız. Sefer bizim zafer Allah’ındır diyerek yola çıkan şanlı ordumuzla kenetlenip asla ucuz siyaset ya da günlük çekişmelerin malzemesi yapmayacağız. Unutulmamalı ki zafer hepimizin zaferi, cephedeki asker hepimizin evladı, vatan hepimizin vatanı.

Tartışmalar elbette ki inanmış şanlı ordumuzun moralini bozmayacak. Kahraman Mehmetçiğimiz 10 bin yıllık şanlı tarihinde olduğu gibi ayyıldızlı bayrağın altında zaferden zafere yürüyecek. Kahramanlarımız cephede muzaffer olurken ülkemizin üzerine çullanmaya çalışan şer cephesindeki azgın emperyalistlerin ağzına laf vermekten sakınmak gerek. Bugün dilden dökülen laflarla yarın yerin dibine girecek eylemlerde bulunmak kimseye fayda getirmez.

Noktayı koyalım. Sefer bizim Zafer Allah’ındır. Rabbim şanlı ordumuzu çıktığı seferde muzaffer kılsın.

 

İlginizi Çekebilir

CHP’de tuz koktu!

CHP’de dilden dile fısıltı olarak konuşulan meclis üyelikleriyle ilgili iddialar bu kez Osmangazi eski İlçe ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir