Anasayfa / Yazarlar / Yine de  batılıları mı dost edineceğiz?

Yine de  batılıları mı dost edineceğiz?

Siz onların dinine tam olarak tabi olmadıkça, onlar, asla sizi kendilerinden kabul etmezler.

Hıristiyanlar ve Yahudiler birbirinin dostlarıdır. Onları dost edinmeyiniz.

 

Yine de batılıları  mı dost edineceğiz?  Terör örgütlerini beslerler, her türlü yardımı yaparlar, Ülkelerine sığınanları korurlar. Cinayet işleyenlerini bile vermezler.  Terör örgütlerine silah yardımı yaparlar. Sınırlarımızı, Misak-ı Milli sınırlarına göre çizdirmediklerinden, dağların tepelerinden geçen sınırı teröristlerle delik deşik ederler. Kürtlere, sizin hakkınızı koruyoruz derler. Onları kışkırtırlar. Oralardan bize saldırırlar. Askerimizi, polisimizi, köy korucumuzu, kaymakamımızı, öğretmenimizi, hemşiremizi şehit ederler. Olmadı bomba patlatırlar. Sivil insanları katlederler. Çoluk çocuk demezler. Senin ölümlerin onların medyalarında bir satır bile yer işgal etmez. Onlar için öldürmek serbest. Sen onlardan kimseyi öldüremezsin. Bir litre petrol için orta doğuyu kan gölüne çevirirler. Sonra kurtarıcı gibi gelip topraklarına , petrollerine çökerler. Üstelik geldik diye seni borçlandırırlar. Ölen senin insanın , savaşan senin insanın. Canı yanan sensin, yerinden yurdundan olan sensin. Aç açıkta kalan sensin. Kim kimi neden öldürür belli değil. Herkes Müslüman. Ölen Müslüman , Öldüren Müslüman. Ateş eden Allahuekber diyor. Can veren Allah diyor. 1960 darbesini 80 darbesini yapan bunlar, 15 Temmuz darbe girişimini yapan bunlar. Bunları herkes biliyor. Herkesin canı acıyor. Bunlar gerçekler. Hem de ta iliklerimize kadar olan gerçekler.

 

Şimdi bunlar ortada dururken hâla batıya, Avrupa’ya “Ne olur bizi Avrupa Birliğine alın” diye yalvaracak mıyız?  Bunu isteyen bir tane vatandaşımız var mı? Bunlardan bize fayda geleceğini uman bir tane aymazımız kalmış mıdır? Muhalefet etme adına, nefsine göre karşı çıkma adına çıkacak olan birkaç örneğin dışında bu şerefsiz batı ile birlikte,  işbirliği hevesinde olmak isteyenleri aymazlar olarak ya da İttihat terakki’nin, vesayetçi kafanın kalıntıları olarak görüyorum.

 

REİS, nihayetinde son sözünü söyledi. Ve çok da isabetli bir karar verdi. Yıl sonuna kadar bekleyelim ve halka soralım dedi. 53 yıl önce verilen bir kararla, “Kömür Çelik Birliği” olarak kurulan “AET”’te  giriş müracaatımız,  sonradan siyasi bir birlikteliğe dönüşmüş olan “Avrupa Birliği “ veya Rahmetli Erbakan hocamızın tabiri ile “Hıristiyanlar Birliği” ne Türkiye’nin dahil olma veya olmama süreci de böylece yapılacak bir referandumla son bulacaktır inşallah.

 

Su mecrasına akar. Yiğit düştüğü yerden kalkar.

Biz de 31 mart vakası ile 1909 da İttihat ve terakki tarafından tahtan indirilen Abdülhamit hanın düştüğü yerden bayrağı devralır, yolumuza yeni Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile devam ederiz. Bu milleti bir ve beraber kılan 15 Temmuz ruhu ile tüm ümmeti kucaklayarak geleceğimizi inşa ederiz.

Bedeli ne olursa olsun. Savaş olursa olur. Şehit verirsek veririz. Gazilerimiz olursa olur. Acılarımız bizi bütünleştirir. Yeni bir dünya inşa olur ve biz en güçlü şekilde bu dünyadaki yerimizi alırız. Zalimlere asla teslim olmayız. Hainleri içimizde barındırmayız. Bu günden sonra bizlerin kan ve gözyaşları üzerine batılılara  gelecek inşa ettirmeyeceğiz, iktidarlarını sürdürmeyeceğiz.

 

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.
Zulme rıza zulümdür.
Ancak müminler kardeştir.
Zulümle savaşmak farzdır.
Rızık Allah’tandır.
Ayağımıza basanın ayağına basarız, gözümüzü çıkaranın gözünü çıkarırız.
Kısasta hayat vardır.
Bilesiniz ki cihat sizin için farz kılındı.
Dünya hayatı oyun ve eğlenceden ibarettir,  Ahiret yurdu bizim için gerçek hayattır.

Biz İnanlardanız.  Allah bizimledir.

Selam, sevgi ve dua ile…

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Doğru Noktada “Birlik” Olmak

Oldum olası özellikle bizim mahalledekilerin siyasi ikbal ve dünyevi menfaatlerini “susmaya” endekslemesini, bir türlü anlayabilmiş ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir