Zulme ses çıkarmayan dilsiz şeytanlar…

Tarihin gördüğü en büyük terör devleti (örgütü) olan İsrail, Gazze’de sivil halka ölüm yağdırdı. Dünyanın gözü önünde 1947 yılından beri Filistin’in topraklarını zor kullanarak gasp eden ve pervasızca terör estiren İsrail terör devleti, ABD’nin fitilini yaktığı yeni bir düzenekle mazlumlara zulm etmeye, öldürmeye devam ediyor.

Dünyanın gözünün içine baka baka can almaya devam eden İsrail’e karşı ne yazık ki 2 milyara yaklaşan nüfusuyla İslam dünyasında ne bir ses çıkıyor ne de bir adım geliyor. Mazlumun mağdurun tek sahibi Türkiye dışında Müslüman coğrafyalardaki yönetimler bırakın tepki göstermeyi sessiz kalarak Müslüman kanının akmasına kutsal Kudüs’ün Yahudi postalları ile çiğnenmesine fırsat veriyor.

Ve bir ses yükseliyor inanan insanların dilinden semaya doğru. Kudüs’ten önce Mekke’yi, Dubai’yi, Kahire’yi, Şam’ı ve Tahran’ı kurtarmalıyız ki, İslam alemi huzura ersin. Bugün kukla yönetimlerin elinde İslam coğrafyası sömürülürken, büyük zenginlik içindeki ülkeler Filistin’de Müslüman kanının akmasına seyirci kalmaya devam ediyor.

Zulme ses çıkarmaya dilsiz şeytandır sözünü haklı çıkarırcasına Ortadoğu’da İslam ülkelerini yöneten şeytanlar, bunca zulme ve şiddete, bunca şehide rağmen Filistin’e hem kör hem sağır kalıyor. Ve avuçlarımızı açıp Allah’a zalimi de zalime ses çıkarmayanı da sen helak et yarabbi demekten öteye şimdilik elimizden başka bir şey gelmiyor. Duaya sarılmaktan, Allah’a sığınmaktan öte yolumuz yok. Allah yardımcımız olsun.

İlginizi Çekebilir

Evinin hanımı, işinin kadını olmak;

Ta 90’lı yıllarda henüz bir şeyin farkında olmayan bir çocuk olarak bile hatırlıyorum, çalışan kadın ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir