Başhekim ailesiyle birlikte hastane odasına yerleşince...

Zonguldak'ta Devrek Devlet Hastanesi'ndeki özel odaya eşi ve 2 çocuğuyla birlikte yerleştiği iddia edilen başhekim hakkında soruşturma aç

Başhekim ailesiyle birlikte hastane odasına yerleşince...

Zonguldak'ta Devrek Devlet Hastanesi'ndeki özel odaya eşi ve 2 çocuğuyla birlikte yerleştiği iddia edilen başhekim hakkında soruşturma açıldı, hastaneye 2 müfettiş gönderildi. 


Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Feyzullah Hasanoğlu, ilçede bulunan TOKİ konutlarına taşındı. Evin içinde tadilat başlatan Hasanoğlu, bu sürede eşi ve çocuklarıyla önce otele yerleşti. Tadilat uzayınca otelden ayrılan Hasanoğlu'nun, ailesiyle birlikte hastanenin Kadın Doğum Servisi'ndeki özel odaya taşındığı öne sürüldü. Hasanoğlu'nun bir süredir hastane odasını evi gibi kullandığı iddiasıyla ilgili İl Sağlık Müdürlüğü'nce soruşturma başlatıldı. İddiaların soruşturulması için hastaneye 2 müfettiş gönderildi. İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, konuyla ilgili disiplin soruşturması başlattıklarını belirterek, "Bakanlık konuyu takip ediyor. Biz disiplin soruşturması başlattık. Soruşturma kapsamında arkadaşlarımız hastanede çalışıyorlar. Çıkacak raporu bakanlığa sunacağız" dedi. (DHA)
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24