Başörtülü kızlara hakaret etmişti! Deniz Çakır adliyede...

Bir AVM'de başörtülü kızlara hakaret eden Deniz Çakır ifade vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne geldi. Çakır, adliye çık

Başörtülü kızlara hakaret etmişti! Deniz Çakır adliyede...

Bir AVM'de başörtülü kızlara hakaret eden Deniz Çakır ifade vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne geldi. Çakır, adliye çıkışında yaptığı açıklamada, "Bahsi geçen hiçbir şeyi yapmadım. Suçlamalar benim bugüne kadar duruşuma ters" dedi.


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca İstanbul'daki bir AVM’deki restoranda oturan başörtülü kızlara hakaret ettiği iddiasıyla oyuncu Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatılmıştı. Soruşturma kapsamında Çakır’ın ifadeye çağrıldığı öğrenildi. İfade vermek üzere adliyeye gelen Çakır'ın görüntülenmemesi için yoğun güvenlik önlemi alındığı görüldü. Adliyede görevli basın mensuplarının önceden girebildikleri koridorlara girmesine izin verilmedi. Basın mensupları Çakır'ın ifade vereceği koridordan bariyer çekilerek uzaklaştırıldı. Çakır, bir süre avukatıyla savcılık kaleminde dosya inceledi. Çakır, daha sonra ifadesi alınmak üzere savcılık odasına alındı.

''SUÇLAMALAR BENİM BUGÜNE KADAR DURUŞUMA TERS''


Çakır, adliye çıkışında yaptığı açıklamada, "Bahsi geçen hiç birşeyi yapmadım. Suçlamalar benim bugüne kadar duruşuma ters" dedi. Çakır, görüntülerin savcılığa sunulduğunu söyledi. (hurriyet.com.tr)
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24