Boğularak Öldürülen Kişi, 3 Gündür Kayıp Furkan Çıktı

Bursa’da geçtiğimiz günlerde boğularak öldürülen ve yol kenarındaki çalılıklara atılmış halde bulunan gencin 3 gündür kayıp olan 15

Boğularak Öldürülen Kişi, 3 Gündür Kayıp Furkan Çıktı

Bursa’da geçtiğimiz günlerde boğularak öldürülen ve yol kenarındaki çalılıklara atılmış halde bulunan gencin 3 gündür kayıp olan 15 yaşındaki Furkan Tebrizcik olduğu ortaya çıktı. 10 Temmuz gecesi merkez Osmangazi ilçesi Demirtaş Mahallesi Taş Ocakları yakınlarında ormanlık alanda bir gencin hareketsiz yattığını gören işçiler polisten yardım istemişti. Olay yerinde inceleme yapan polis, üzerinden kimliğini ispat edecek herhangi bir belge çıkmayan gencin ölümüyle alakalı soruşturma başlattı. Vücudunda sürtünmeye bağlı yaralar oluşan ve boğularak öldürüldüğü sanılan gencin kimliği ölümünün 3. gününde belirlendi. Şahsın Gemlik’te ikamet eden Furkan Tebrizcik (15) olduğu ortaya çıktı.
Genç Furkan'ın öldürülmeden önce "teravih namazına gidiyorum" diye evden ayrıldığı ve bir daha kendisinden haber alınamadığı öğrenildi. Furkan'ın ailesi ise Adli Tıp Kurumu Morgu'nda cenazeyi teşhis edince büyük bir acı yaşadı.
Cinayet Masası dedektifleri, katil ya da katillerin yakalanması için Gemlik'teki mobese kayıtları, gencin son olarak kimlerle görüştüğünün telefon kayıtları ve irtibatlı olduğu kişileri araştırmaya başladı.  
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2013, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8