Emniyet Müdürünün kızına ceza yazan polise...

Tekirdağ'da Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'ın kızı Gizem Aydın'a, trafikte seyir halindeyken telefonla konuştuğu için trafik polisleri tar

Emniyet Müdürünün kızına ceza yazan polise...

Tekirdağ'da Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'ın kızı Gizem Aydın'a, trafikte seyir halindeyken telefonla konuştuğu için trafik polisleri tarafından idari para cezası kesildi. Olayı öğrenen Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ise cezayı yazan polis memuruna takdirname verdi. 


Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi'nde görevli polis memuru, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'ın kızı Gizem Aydın'ın aracıyla seyir halindeyken cep telefonuyla konuştuğunu gördü. Aracı durduran polis memuru, Gizem Aydın'a 'seyir halinde cep veya araç telefonu ile benzer haberleşme cihazlarını kullanmak' suçundan 235 TL para cezası uyguladı. İl Emniyet Müdürü Aydın, cezadan haberi olduktan sonra polis memurunu takdirnameyle ödüllendirdi. Emniyet Müdürü Aydın, trafik kurallarına önce kendilerinin riayet etmeleri gerektiğini belirterek, "Trafik kurallarına herkes uymak zorunda. İlk önce bizler trafik kurallarına riayet etmeliyiz, daha sonra ise vatandaştan uymasını beklemeliyiz. Kızıma ceza yazan polise takdirname verdim. Arkadaşımız görevini yapmış. Trafikte seyrederken telefonda konuşulmaması gerekiyor" dedi. (DHA)
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24