Eşi için kayıp başvurusunda bulundu, polisin şüphesi vahşeti ortaya çıkardı

MERSİN'DE LOJİSTİK FİRMASINDA ÇALIŞAN MUSTAFA E.'NİN, BOŞANMA AŞAMASINDAKİ EŞİ CEMİLE E.'Yİ ÖLDÜRDÜKTEN SONRA CESEDİNİ PARÇALARA AYIRDIĞI ORTAYA ÇIKTI. (İHA/MERSİN-İHA)

Eşi için kayıp başvurusunda bulundu, polisin şüphesi vahşeti ortaya çıkardı

Mersin'de boşanma aşmasında olduğu eşi için kayıp başvurusunda bulunan adamın çelişkili ifadelerinden şüphelenen polis ekiplerini detaylı bir çalışma başlatınca vahşet ortaya çıktı.


Mersin'in merkez Akdeniz ilçesi Bahçe Mahallesi'nde oturan Mustafa E. (36), bankacı eşi Cemile E.'nin kayıp olduğunu belirterek polise başvurdu. Şahsın çelişkili ifadelerinden şüphelenen polis, kadının ailesi ile de görüştükten sonra araştırma başlattı. Çiftin evinde arama yapan ekipler, kan izlerine rastlayınca bir lojistik firmasında çalışan Mustafa E.'yi gözaltına alındı.  Şüphelinin ifadesi doğrultusunda, kadının öldürüldükten sonra cesedinin parçalara ayrıldığı bilgisine ulaşan polis, ceset parçalarından bazılarını Mersin Şehir Mezarlığı'nda buldu. Zanlının, öldürdüğü eşinin baş kısmı ile bedeninin bazı parçalarını, bir yakınının mezarının üzerine gömdüğü öğrenildi. Mersin Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, olayla ilgili bilgi vermezken, şüphelinin tutuklandığı öğrenildi. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24