Her şey 2 saatte oldu! Tam 3 kez soydular

İstanbul'da bir iş yeri, 2 saat içerisinde 4 hırsız tarafından tam 3 kez soyuldu. Hırsızlar içinde bin 200 çift ayakkabı olan 150 koliyi

Her şey 2 saatte oldu! Tam 3 kez soydular

İstanbul'da bir iş yeri, 2 saat içerisinde 4 hırsız tarafından tam 3 kez soyuldu. Hırsızlar içinde bin 200 çift ayakkabı olan 150 koliyi çaldı.


Olay, Sultangazi'nin Malkoçoğlu Mahallesi'nde geçtiğimiz hafta Pazar günü sabah saatlerinde meydana geldi. Bir ayakkabı fabrikasının depo bölümünün kilitlerini levye ile kıran 4 hırsız, 2 saat içinde aynı yeri üç defa soydu. Firma sahibi Ali Eroğlu, depoya geldiğinde kapı kilitlerinin kırıldığını fark etti. İçeriye giren adam onlarca ayakkabı kolisinin çalındığını anlayınca durumu polise haber verdi. Polis ekipleri iş yerine ait güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Bu sırada gece bekçisinin de ifadesine başvuran polis çevrede geniş çaplı araştırma başlattı.

Tam bin 200 çift ayakkabı çalındı


İş yeri sahibi Ali Eroğlu, "Gece bekçisinin mesaisi bittikten sonra deponun önüne geliyorlar. Sessiz ve sakin bir şekilde deponun kilitlerini kırıyorlar. Plakası çalıntı olan minibüsle 3 defa hırsızlık olayını gerçekleştiriyorlar. Toplamda içinde bin 200 çift ayakkabı bulunan 150 koli çaldılar" dedi. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. (DHA)
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8