Her yerde aranıyorlar! Kadın kılığına girip...

Zonguldak'ta bir iş yerine gelen biri kadın, diğeri kadın kılığındaki erkek, iş yeri sahibini oyalayarak 'tırnakçılık' yöntemiyle 100

Her yerde aranıyorlar! Kadın kılığına girip...

Zonguldak'ta bir iş yerine gelen biri kadın, diğeri kadın kılığındaki erkek, iş yeri sahibini oyalayarak 'tırnakçılık' yöntemiyle 100 lirayı alarak iş yerinden ayrıldı. İş yeri sahibi, kasadaki paraları kontrol edince 100 liranın çalındığını fark etti. Polis her yerde hırsızları arıyor.


Olay Ereğli ilçesinin Müftü Mahallesi Demirciler Sokakta meydana geldi. İş yerine gelen biri kadın ve diğer kadın kığındaki erkek, iş yeri sahibinden yaptıkları 15 liralık alışveriş için 200 TL verdi. Para üstü 185 TL’yi alan kadın, kısa süre sonra alışverişten vazgeçtiğini söyleyerek para üstünü geri verdi. Para üstünü verdiği sırada paranın en altındaki 100 TL’yi el çabukluğu ile alarak yanındaki kadın kılığındaki erkeğe verdi. Kadın kılığındaki erkek parayı koynuna soktuktan kısa süre sonra yanındaki ile birlikte iş yerinden ayrıldı. Kasadaki paraları düzeltmek isteyen iş yeri sahibi 100 TL’nin alındığını fark edince durumu polise bildirdi. 2 şüpheli aynı bölgede 5 ayrı iş yerinde de aynı yöntemle dolandırıcılık yaptığı ortaya çıktı. Güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. (DHA)
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19