Hırsızlar işyerinin çelik kasasını boşalttı

Bursa’da bir iş yerine giren kimliği belirsiz şahıslar, çelik kasadan 15 bin lira değerindeki Euro ve Amerikan Dolarını alarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre, merkez Nilüfer ilçesinde meydana gelen olayda S.Ö., sabah saatlerinde iş yerine geldiğinde kapının açık olduğunu gördü. Bunun üzerine içeriye giren S.Ö., dağınık haldeki odasında bulunan çelik kasayı kontrol etti. İçerisinde bulunan yaklaşık 15 bin lira değerindeki Euro ve doların yerinde olmadığını gören S.Ö., polise müracaat etti. Merkez Nilüfer ilçesinde meydana gelen bir olayda ise, evine gelen H.S., çocuklarının ve bakıcı kadının içeride olmadığını gördü. Bunun üzerine bakıcıyı arayan H.S., kadına ulaşamadı. Bir süre sonra evde unuttuğu cüzdanını kontrol eden H.S., içerisinden bin 170 lira, kutu içerisinde bulunan iki adet kolye ve çeyrek altının çalınmış olduğunu gördü. H.S.’nin haber vermesi üzerine eve gelen polis ekipleri, incelemelerde bulundu. Polis, olayla alakalı tahkikat başlattı.

İlginizi Çekebilir

‘Sazan balığı’ yedirerek 140 bin TL dolandırdılar

Antalya’da inşaat mühendisi Mehmet Ata Ağırman (38), kanser hastası ablasının tedavisini karşılamak için sattığı 140 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir