Lisede dehşet anları! Nişanlısını rehin aldı

İstanbul Pendik'te silahlı bir kişi, lisede çalışan nişanlısını rehin aldı. Çok sayıda özel harekat polisinin sevk edildiği olay yeri

Lisede dehşet anları! Nişanlısını rehin aldı

İstanbul Pendik'te silahlı bir kişi, lisede çalışan nişanlısını rehin aldı. Çok sayıda özel harekat polisinin sevk edildiği olay yerinde  şahsı ikna çalışmaları devam ediyor. 


Pendik Yenişehir Mahallesi'ndeki Melek Aknil Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde stajyer memur olan kadın çalışan, asker olduğu belirtilen nişanlısı ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Bir süre sonra burada silahlı rehin alma ihbarının yapılmasının ardından, okula çok sayıda polis ve sağlık ekibi yönlendirildi.  Kadın personelin silahlı şahıs tarafından okulun tuvaletinde rehin alınması üzerine, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı müzakereci ekipler de olay yerine geldi. Özel harekat polisleri, güvenlik gerekçesiyle okuldaki görevlileri, öğrenci velilerini bina dışına çıkartırken, bahçedeki gazetecileri de olay yerinden uzaklaştırdı. Öğrenci bulunmayan okuldaki müzakere çalışmaları sürüyor. (AA)
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24