Şile'de can pazarı! Denize girmek yasaklandı...

Karadeniz'in dalgalı sahillerinden Şile'de yine can pazarı yaşandı. Serinlemek için denize giren kardeşlerden biri kayıp, diğer hastahanede

Şile'de can pazarı! Denize girmek yasaklandı...

Karadeniz'in dalgalı sahillerinden Şile'de yine can pazarı yaşandı. Serinlemek için denize giren kardeşlerden biri kayıp, diğer hastahanede.


Şile Ağva'da ailesiyle birlikte serinlemek için denize giren kardeşler girdikleri denizde dehşeti yaşadı. Sıcak havalardan bunalıp birlikte denize giren Kezban ve Elif kardeşler bir anda dalgalara kapılınca denizde can pazarı başladı. Kızlarının çırpındığını gören baba denize koştu, önce Kezban Kocalı'yı kıyaya çıkaran baba tekrar denize girerek kızı Elif'i çıkarmaya çalışıyordu. Bu sırada kardeşinin çığlıklarına dayanamayan Kezban, denize girerek kurtarma çalışmalarına yardım etmek istedi ancak dalgalar arasında gözden kayboldu. Dün öğlen saatlerinde meydana gelen olayda kaybolan Kezban Kocalı'dan hala haber alınamıyor. Şile Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Elif Kocalı'nın ise durumu iyi. Kaybolan Kezban Kocalı için arama kurtarma çalışmaları devam ederken Şile'de arka arkaya gelen boğulma haberleri dolayısıyla denize girmek yasaklandı, plaj boşaltıldı. (Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2018, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24