Şişli'de banka soygunu! Güvenlik görevlisine ateş açtılar

Şişli'de bir banka şubesini soymak isteyen kar maskeli soyguncular, kendilerini engellemek isteyen güvenlik görevlisine ateş açarak kaçtı.S

Şişli'de banka soygunu! Güvenlik görevlisine ateş açtılar

Şişli'de bir banka şubesini soymak isteyen kar maskeli soyguncular, kendilerini engellemek isteyen güvenlik görevlisine ateş açarak kaçtı.Soygunculardan birinin 25-30 yaşlarında olduğu ve elinde kırmızı bir poşetle kaçtığı iddia ediliyor.


Şişli'de bir banka şubesine gelen kar maskeli soyguncular kendilerini engellemek isteyen güvenlik görevlisine ateş açtı. Polis, çevrede geniş çaplı operasyon başlattı. Şişli’de bulunan bir banka silahlı iki kişi tarafından soyuldu. İddialara göre, bankaya silahlı ve maskeli giren şüphelilere bankanın güvenlik görevlisi müdahale etti. Kaçarken ateş açan soyguncular güvenlik görevlisini yaraladı. Çok sayıda polis ekibi olay yerine sevk edildi. Kaçan zanlıların yakalanması için çalışmalara operasyon başlatıldı. Polise ile soyguncular arasında kovalamaca yaşandığı belirtiliyor. Soygunculardan birinin 25-30 yaşlarında olduğu ve elindeki kırmızı poşetle kaçtığı ifade ediliyor. (HT)
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24