Yardıma giden polise saldırı!

Adana'da sevgilisiyle kavga eden travestiye yardıma giden polis başına sert bir cisimle aldığı darbe ile yaralandı.  Çukurov

Yardıma giden polise saldırı!

Adana'da sevgilisiyle kavga eden travestiye yardıma giden polis başına sert bir cisimle aldığı darbe ile yaralandı. 


Çukurova ilçesinde sevgisiyle kavga eden travestiye yardıma giden polis, travesti tarafından saldırıya uğradı. Başına sert bir cisimle aldığı darbe ile yaralanan polis hastaneye kaldırıldı. Olay, Çukurova İlçesi Güzelyalı Mahallesi’nde geldi. Polis ekipleri yardıma ihtiyacı olan bir kadın ihbarı aldı. Bunun üzerine olay yerine giden polis ekipleri, yerde yatan bir travesti gördü.

Travesti polise saldırıp sevgilisiyle kaçmak istedi

Bir polis memuru travestinin yanına yaklaştığı sırada, İdil Şahin (31) isimli travesti eline aldığı sert bir cisim ile polis memuruna vurdu. Polis memuru başı aldığı darbe ile kanlar içerisinde yere yığıldı. Şahin, bu sırada tartıştığı sevgilisi Tayyar Demircioğlu (31) ile kaçmaya başladı. Bölgeye gelen çok sayıda polis ekipleri Şahin ile Demircioğlu’nu gözaltına aldı. Yaralı polis memuru ise Adana Şehir Hastanesi kaldırılarak tedavi altına alındı. Gözaltına alınan İdil Şahin isimli travesti, basın mensuplarının polise neden saldırdınız sorusuna şu şekilde cevapladı,” Ben kimseye saldırmadım, öyle bir şey yok. Öyle bir şey yapmadım, yemin ederim. Ben kimseye bir şey yapmadım” dedi. (Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24