Kent Meydanı'na yıldızlar geçidi 

Sercan GÜLER Özcan Deniz, Aslı Enver, Meryem Uzerli "Öteki Taraf" Özel Gösterimi için Cu

Kent Meydanı'na yıldızlar geçidi 
Sercan GÜLER

Özcan Deniz, Aslı Enver, Meryem Uzerli "Öteki Taraf" Özel Gösterimi için Cumartesi günü Kent Meydanı AVM'de Bursalılarla bir araya gelecek.

8 Aralık’ta vizyona giren ve sinema dünyasında ses getiren, yönetmenliğini ve senaristliğini Özcan Deniz'in üstlendiği "Öteki Taraf"  filminin özel gösterimi 16 Aralık Cumartesi günü Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları'nda yapılacak. Gerilim ve dram türündeki film "Öteki Taraf"ın Bursalı seyircilere özel gösterimi saat:16.30'da gerçekleşecek. Vizyona girdiği günden beri oldukça beğeni toplayan ‘Öteki Taraf’ filminde Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli'nin dışında Burçin Birben, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu ve Sena Çakır rol alıyor.

KORKU VE PARANOYA DOLU BİR YOL

Filmin konusu ise şöyle: "Başarılı bir adam yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde hırslı eski sevgilisi Sara reddedemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden hayatlarına dahil olur. Sevgilisi Ece'yi de yanına alarak yeni işi için şehir değiştiren adam kısa bir süre sonra Ece'nin ortadan kayboluşuyla yıkılır. Ece arkasında bir veda videosu bırakmıştır. Ancak kimse Ece'den haber alamamaktadır. Kısa sürede Ece'nin yokluğunu Sara ile doldurmaya çalışan adam her yerde Ece'nin izlerini bulmaya başlar. Sara da evin her yerinden sesler duymaktadır. İkili yavaş yavaş korku ve paranoya dolu bir yola girerler.”
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24