Topuklu Kramponlar özel çocuklar için sahada

Sercan GÜLER Gerçekleştirdikleri üç projeyle de Ulusal ve dünya basınına damga vuran Topuklu Kramponlar, özel çocuklar için sahaya çıkı

Topuklu Kramponlar özel çocuklar için sahada

Sercan GÜLER

Gerçekleştirdikleri üç projeyle de Ulusal ve dünya basınına damga vuran Topuklu Kramponlar, özel çocuklar için sahaya çıkıyor. Firmacılar ve Medyacılar oluşan iki takımının nefes kesecek mücadelesi 19 Aralık Salı günü saat 18:30’da Galatasaray Futbol Okulu'nda gerçekleşecek.

İlk projelerini yardıma muhtaç iki kanserli anneye destek olmak amacıyla düzenleyen Topuklu Kramponlar, 2. projelerinde Ampüte Spor Kulübü'ne dikkat çekmişlerdi. 3. Projelerinde ise Orhaneli'nde kurulacak engelli atölyesine yardım amaçlı gerçekleştiren Topuklu Kramponlar şimdi de özel çocuklar için sahada olacak. Yaptıkları üç projeyle büyük ses getiren Topuklu Kramponlar, Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Merkezi'nde okuyan özel çocuklar için sahaya çıkacak. Basın mensubu kadınların ve iş kadınlarının karşı karşıya geleceği, renkli ve eğlenceli dakikaların yaşanacağı dostluk maçında toplanan tüm gelirler özel çocuklara bağışlanacak. Sosyal farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenecek maçın kazananı özel çocuklar olacak.

FİRMACILAR TAKIMIMEDYACILAR TAKIMISPONSORLAR

Birçok kurum ve kuruluşun sponsor olduğu etkinliğin sponsor listesi ise şöyle: Yıldırım Belediyesi, Özkar İnşaat, Barida Makine, Etcoma, Orfa, Funtolia, Erdemler Ahşap, Prestige Gayrimenkul, Yılmazlar Yalıtım, Ciğerci Yusuf Çal, Bilemsan Elektrik, Fitpoint, Atatürkçi Düşünce Derneği Mudanya Şubesi, Ata Lions, Spiritüel Danışman Gülgün Keser, Esentepe Hastanesi, Orhangazi Belediyesi, Mimar Figen Aldanmaz ve Galatasaray Futbol Okulu.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2017, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24