YIL-MEK'ten aileye tam destek

 Yıldırım Belediyesi tarafından düzenlenen aile içi iletişim seminerleriyle YIL-MEK kursiyerleri güçlü aile yapısı konusunda bilgilendirili

YIL-MEK'ten aileye tam destek
 Yıldırım Belediyesi tarafından düzenlenen aile içi iletişim seminerleriyle YIL-MEK kursiyerleri güçlü aile yapısı konusunda bilgilendiriliyor. 
Yıldırım Belediyesi, Türk toplumunun en güçlü yanlarından birisi olan aile yapısının sağlam temeller üzerine kurulması ve korunmasına için seminerler düzenliyor. Yıldırım Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından YIL-MEK kursiyerlerine verilen aile içi iletişim seminerlerinde günümüzde çocuklar ile anne ve babalarının arasındaki iletişimin önemi vurgulandı. Çocukların yaş gruplarına ve ergenlik çağında olmalarının da dikkate alınmasının gerektiğine dikkat çekilen seminerde, anne ve babaların çocukları ile yeri geldiğinde arkadaş gibi dertleşmeleri gerektiği, özellikle televizyon programları, internet ve cep telefonu gibi hususlar konusunda daha dikkatli olunması gerektiği belirtildi. Aile içerisindeki iletişimin çocukların kişisel gelişimine olumlu katkılar sunduğuna vurgu yapılan seminerlere katılan YIL-MEK kursiyerleri, programların gerçekleştirilmesine katkıda bulunan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’ye teşekkür etti. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24