Zengin, minik hayranlarıyla buluştu

Kitabın yerini teknolojik cihazların aldığı günümüzde çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için farklı faaliyetlere imza atan

Zengin, minik hayranlarıyla buluştu
Kitabın yerini teknolojik cihazların aldığı günümüzde çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için farklı faaliyetlere imza atan Büyükşehir Belediyesi, küçük okurları yazar Salih Zengin ile buluşturdu. Çocukların severek okuduğu kitapları kaleme alan yazar Salih Zengin, hem küçük okurlarıyla sohbet etti, hem de kitaplarını imzaladı. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kütüphaneler Şube Müdürlüğü, özellikle yeni nesle kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik faaliyetlerine bir yenisini daha da ekledi. Farklı yaş gruplarındaki okurlarını ünlü yazarlarla buluşturan Kütüphaneler Şube Müdürlüğü, son olarak çocukların beğenerek okuduğu kitapların yazarı Salih Zengin’i çocuklarla buluşturdu. Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi ve Hançerli Medresesi Kütüphanesi’nde düzenlenen programda, yazar Zengin, okurlarıyla sohbet etti. Çocukların merak ettiği soruları da cevaplayan Zengin, oldukça keyifli geçen söyleşinin ardından okurları için kitaplarını imzaladı. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2018, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24