Kayıplara karışan 3 kızın konuşmaları ortaya çıktı!

Isparta'da geçtiğimiz perşembe gününden beri kayıp olan 16 yaşındaki lise öğrencileri Tuana Yıldız, Gülizar Soy, Buse Aydoğan'ın WhatsApp grubundan kaçma planı yaptığı ortaya çıktı. Genç kızlara Denizli'de tespit edildiği dile getirildi.

Kayıplara karışan 3 kızın konuşmaları ortaya çıktı!

Isparta'da kayıp lise öğrencileri Tuana Yıldız, Gülizar Soy ve Buse Aydoğan'ın WhatsApp grubundan kaçmak için plan yaptıkları ortaya çıktı. Kayıp kızların anneleri bu sabah ulusal televizyon kanalında yayınlanan programa konuk oldu. Anneler programda, kızlarının WhatsApp görüşmelerinden bahsetti.

KAÇMAK İÇİN PLAN YAPTILAR

Programda kızların kaçma planları yaptığı konuşmalar okundu. Konuşmalarda kızların kendi aralarında 'Çok uzak oralar', 'İzmir yolu ne taraf oraya kadar gitmemiz lazım', 'Ben korkuyorum ama kararlıyım', 'Bari para biriktirelim', 'Dileniriz' gibi konuşmalar yaptıkları ortaya çıktı.

DENİZLİ'DE TESPİT EDİLDİLER

Diğer yandan 3 liseli kızın Denizli'ye gittikleri tespit edildi. Canlı yayın programında kayıp kızların dün saat 15.00-16.00 sıralarında Denizli'de görüldüğü ve otostopla bir minibüse binerek Sarayköy'e gittikleri ihbarında bulunulduğu da dile getirildi.

NE OLMUŞTU?

Isparta'da Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Tuana Yıldız ile okul arkadaşları Gülizar Soy ve Buse Aydoğan, 20 Şubat Perşembe günü öğleden sonra ortadan kayboldu. Aileler, kızlarına ulaşamayınca polise kayıp başvurusunda bulundu. 5 gündür yapılan tüm aramalara rağmen Tuana, Gülizar ve Buse'den haber alınamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24