Beyaz adam bir gün paranın yenmediğini öğrenecek

Dünyayı kasıp kavuran, hızla yayılan Kovid-19 salgını sonrası Yeni Dünya düzeni tartışmalarını, Tek Dünya Devleti mi? Yoksa Ulus Devlet mi? 
Dünyadaki gelişmeleri izledikçe doğrusu kafalarımız karışıyor. BU virüsün Laboratuvar ortamında üretildiği iddiaları da gittikçe güç kazanıyor.
Dünyanın geleceğine dört Yahudi Siyonist aile mi karar verecek yoksa ortak akıl mı?
Görünen o ki ABD dahi bu dört ailenin artık ABD’ni yönetmesinden rahatsızlar. Dünyada isminin başında ne kadar Uluslararası ibaresi olan kurum ve kuruluş varsa bu dört ailenin kontrolündedir. Dünyadaki bütün merkez bankaları da ha keza aynı şekilde, Dijital dünya ve bütün yazılımlar da bunların kontrolündedir.
Ya bu şeytanın çocuklarına teslim olacağız, ya da Dünya; Kuran’ın evrensel mesajını anlayıp ona sarılacak, başka üçüncü bir yol yoktur. Kızılderili atasözünün de söylediği gibi “Beyaz adam bir gün paranın yenmediğini öğrenecek.”
Türkiye ne yapmalı, hem ülke içinde hem de Dünya’da alacağı tavırlar gelecek açısından çok önemli ve bu süreç içerisinde Türkiye’de Başkanlık Sistemine geçilmiş olması, Recep Tayip Erdoğan gibi dirayetli ve inançlı bir başkanın olması da ayrıca Allah’ın bir lütfu olsa gerek yoksa halimiz perişandı.
Gelecekte görünen o ki; Gıda ve Tarım, Sağlık, Güvenlik, Siber Güvenlik, Dijital Endüstri ve Yazılım önemli başlıklar olacak.
Türkiye bu salgın sonrası için; devrim niteliğinde kararlar almalı.
Avrupa Birliği üyelik sürecini sonlandırmalı. Dünya’da bağımsız politikalar izleyen ülkeler safına katılmalı.
NATO’dan ayrılmalı, bağımsız güvenlik ve stratejik birliktelikler oluşturmalı. NATO’ya girdiğimiz günden beri başımıza gelenler, Darbeler, Terör örgütlerini destekleme ve beslemeler hep bu ülkeler tarafından yapılmıştır, halen de yapılmaya devam edilmektedir.
Su, Gıda ve Tarım alanında sil baştan kararlar almalı, Milli Tohum, Gübre desteklenmeli. Bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin yabancı sermaye kontrolüne geçmesinin önü alınmalı yasal düzenlemeler yapılmalı.
Milli ilaç, aşı geliştirilmeli bu alandaki yatırımlar ARGE çalışmaları teşvik edilmeli.
Yazılım ve dijital dönüşüm mutlaka geliştirilmeli. Milli bir işletim sistemi acilen geliştirilmeli, Türkçe ve yerli yazılımların çalışmasına imkân vermeyen yazılımlara izin verilmemeli.
Eğitim sistemimiz, bir kısım tabu ve dayatmalardan arındırılarak, bu ufuklara yönelecek insanlar yetiştirmeli.
Dünya’da ki bütün ülke vatandaşlarına vize uygulanmalı. Kimse istediği gibi bu ülkede elini kolunu sallayarak cirit atmamalı.
Turizm de artık eski alışkanlıklar terk edilmeli. Turizmi teşvik uygulamalarına son verilmeli. Cebine 50 dolar para koyan yabancılar gelip ülkemizdeki beş yıldızlı otellerde yan gelip yatarak kıçını güneşlendirip bu milletin çocuklarını kendisine köle gibi hizmet ettirerek ve sonrasında da sırıtarak ülkesine dönmemeli. İç ve dış düşmanlarla savaşan, şehit olup vurulup alnından tertemiz yatan Anadolu’nun yiğit ve çilekeş evlatları; uğruna şehit oldukları bu topraklarda bu otellerin kapısının önünden geçemezken, haçlılar gelip üç beş dolar vererek, bu çocuklarımızı kendilerine hizmet ettirememelidir. Bu saçmalığa son verilmeli.
BM’nin bu yapısının değişmesi için teklif götürmeli, olmadığı takdirde, bu durumdan rahatsız olan ülkelerle bir araya gelerek daha adil alternatif bir uluslararası örgüt yapılanmasına gidilmesi gayreti içine girilmelidir.
Yukarıda değindiğim Başında Uluslararası sıfatı bulunan bütün örgütlerden ayrılarak, buraları yöneten Siyonist ailenin emellerine alet olunmaktan kurtulmalıdır.
Toplumsal ve sosyal gelişmenin, ilerlemenin önünde dağ gibi set olan, Atatürkçülük, Kemalizm, Dincilik, Hemşericilik, Mafya Futbol yapılanmaları cenderesinden bu Millet kurtarılmalı. Fikri, vicdanı, inancı bu tasallutlardan kurtararak yeni nesillerin ufku açmak geleceğimizin teminatı olacaktır.
Kamu görevleri liyakat üzerine inşa edilmeli. Bu alanda ciddi düzenlemeler yapılmalı.
Adalet sistemimiz bütün etkilerden uzak, bağımsız, tarafsız ve adil bir yapı kurulmalıdır. Bu görevlere getirilenler ciddi sınav ve elemelere tabi tutulmalı. Şeffaflık sağlanmalı, bu görevlerde bulunanlar işledikleri suçlar dolayısı ile cezalar iki kat olmalıdır.
Dünyanın Askeri ve Ekonomik süper güçleri olan devletler çuvallamış, varlıklarının her döneminde başkalarının, yoksulların kanı ile beslenen bu yaratıklar aynı alışkanlıklarının devamı dürtüsü ile hareket ederken; 
Türkiye; dil, din, ırk, zengin veya fakir, dost veya düşman ayrımı yapmadan, gücünün yettiği kadar her yere yardım etmektedir. Uçaklar dolusu yardım malzemeleri askeri kargo uçakları ile dünyanın her bir yerine yardım malzemeleri taşıyor.
Milletimize ve devletimize bu gücü ve insani duyguları bahşeden Rabbimize sonsuz şükürler olsun.
 

YORUM EKLE

banner19