Adliyede kampanya var!

Büşra Zorci

Katılım sistemiyle ev pazarlayan Eminevim isimli firma sıra dışı bir adım atarak Bursa Adliyesi’nin içinde satış standı açtı. Başsavcı Uğurhan Kuş’un izniyle adliyede stant açan firma hafta boyunca giren çıkan vatandaşlara tanıtım yapıyor. 

Bursa Adliye’sine gidenler giriş salonunda Eminevim adlı firmanın tanıtım standıyla karşılaşıyor. Adliye’de ilk kez görülen tanıtım standına vatandaşlar şaşkın gözlerle bakarken, son yıllarda bu tür satışlarda yaşanan dolandırıcılıklar nedeniyle firmanın güven sağlamak amacıyla adliyede stant açtığı bildirildi.

AMAÇ GÜVEN KAZANMAK

Bursa Adliyesi’nde ilk kez görülen tanıtım standı Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’un izni ile açıldı.  Altın günü mantığıyla oluşturdukları ortalama 40 ila 120 kişilik gruplardan taksitleri toplayarak her ay o gruptaki bir kişiyi gayrimenkul sahibi yaptıklarını anlatan firma yetkilileri, adliyede stant açmaktaki amacın güven ve müşteri kazanmak olduğunu ifade etti. Yetkili, “Firma batarsa vatandaş parasını nereden alacak?” sorusuna ise “Firmamız güvenilir bir firma, batmaz” şeklinde yanıt verdi.

BAŞSAVCININ AKRABASI DA KATILDI

Cumhuriyet Başsavcısının bir akrabasının da Eminevim Gayrimenkul firmasındaki sisteme dahil olduğu, Başsavcı Uğurhan Kuş’un da bu bağlantı üzerine firmanın stant açmasına izin verdiği de firma yetkilileri tarafından dillendiriliyor. 18 Mart Pazartesi günü kurulan stant, 22 Mart Cuma gününe kadar açık kalacak. Bursa’da 5 şubesi olan firmanın her bir şubesinin yetkilileri bir gün adliyedeki stantta durarak kendi şubeleri adına vatandaşlara tanıtım yapacak.

 

İlginizi Çekebilir

Uludağ Üniversitesi’nde Prof. Dr. Kılavuz görevi devraldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Rektörlüğü’ne tayin olan Prof. Dr. Ahmet ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir