Başkan Işık esnafla bir arada!

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Sabah sohbetlerinde esnaf buluşmaları” nda esnaflarla kahvaltı yaparak ilçenin gelişimine ilişkin soruları yanıtladı.

Gürsu Yeşil Artvin Kıraathanesi’nde esnaflarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsu’nun çağdaş kent kimliğine uygun şekilde gelişimine değer katacak vizyon projeler hakkında bilgiler sundu. İlçede yapılan hizmetlere ilişkin yöneltilen soruları cevaplayan Başkan Işık, kamulaştırma çalışmalarını anlattı ve “Hemşehrilerimizin beklentileri öncelikli olmak üzere, ilçemize değer katacak hizmetleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. Esnaflarımıza misafir olarak hep birlikte yaptığımız kahvaltı programlarında da hizmetlerimize ilişkin öneri ve talepler üzerine sohbet ediyoruz. İlçemizin gelişimi için, tüm dinamiklerimizi bir araya getiren bir sinerji yakalamamızın önemini biliyoruz. Bu bağlamda bizlere iletilen tüm fikirleri dikkate alıyoruz” dedi. Başkan Işık, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri, AK Parti Gürsu İlçe Teşkilatı yetkilileri, muhtarlar ve esnaflar katıldı. (Bülten)

İlginizi Çekebilir

Hız tutkunu sürücü canını hiçe saydı

İstanbul-Bursa-İzmir otobanında 310 kilometre hız yapan motosiklet sürücüsü yürekleri ağza getirdi. Hız tutkunu sürücü adete ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir