Başkan Aydın’dan bayram mesajı

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, aileleriyle, sevdikleriyle huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum” dedi.

Başkan Aydın’dan bayram mesajı

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, bayramın Yenişehir’e, ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini temennisinde bulundu. Aydınh mesajında şunlara yer verdi; “Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atılan ya da kuvvetlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz. Bayramlar, birliğimize ve bütünlüğümüze kast edenlere verilecek en güzel cevaplardır. Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyoruz. Belediye olarak vatandaşlarımızın bayramlarını en iyi şekilde geçirmeleri için gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız. Nöbetçi ekiplerimiz bayram süresince siz vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın en değerli anlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temenni ediyorum”.

Öte yandan Yenişehir Belediyesi Bayramlaşma Programı sayı günü saat 13.00’da eski belediye meydanında gerçekleştirilecek.

(Alpaslan YILDIZ)

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2021, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24