Bursa'da "Üstü kirli" diye küçük çocuğu otobüsten attı

Bursa'da özel halk otobüsü şoförü, "üstü ve ayakları kirli" diye bir çocuğu bağıra çağıra otobüsten indirdi. Öfkeli şoför, kendisine tepki gösteren bir yolcuyu ise darp etti.

Olay, Bursa'da özel bir halk otobüsünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, üstü ve ayakkabıları kirli olan bir çocuk otobüse binmek istedi. Kartını okutan çocuk daha sonra içeri doğru yürüdüğü sırada, otobüs şoförü, ayaklarındaki çamurlar otobüse yayıldığı için sinirlenerek çocuğu aşağı indirdi. Durumu fark eden yolcular şoföre tepki göstermeye başladı. Bir yolcunun ise kaydettiği görüntülerde, otobüs şoförü bir yolcunun üzerine yürüdü. Yanında bir yakını daha olan şoför, yolcuyu darp etti, hızını alamayınca ise boğazını sıkarak boğmaya kalktı. O anları kayıt altına altına yolcu, sosyal medyada bunları yayınlayınca şoföre tepki yağdı. Polis olayla alakalı tahkikat başlattı.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2020, 13:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkan Koyuncu
Türkan Koyuncu - 1 yıl Önce

Haberlerin detayını öğrenmeden yazıyorsunuz. Olay sadeece bundan ibaret mı. Gerçeği öğrendiğinizde 'de birzhmet düzeltin. Çocuğun ayakları çamurlu diye otobüsten indirilmiyor. Çekirdek yer terbiyesizce ukalâ bir şekilde uyarıya rağmen yere çekirdek çöpü atar ve temizlemek zorundasın derse herkes bu haberi yapan siz bile aynı şeyi yaparsınız.kimsenin piskolojik sabrinla oynayamazsınız. O şoförler de insan .haberi düzeltin gerçeği yazın lütfen. O şoförleri o ınsanları halka kötüleyip ne geçiyor elinize.yolcular çok mu masum.empati .

SIRADAKİ HABER

banner19

banner24